HABERLER

Melik Gökçek Elektrikli Fluence'ı Test Etti

29.03.2011 Salı
MELİK GÖKÇEK ELEKTRİKLİ FLUENCE'I TEST ETTİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Türkiye'de üretilecek olan elektrikli Renault Fluence'ın direksiyonuna ilk kez geçti.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Euromed Bölgesi Başkanı Jacques Chauvet ve Renault MAİS Genel Müdürü İbrahim Aybar arasında 14 Ekim 2010 tarihinde gerçekleştirilen elektrik motorlu araç altyapı protokolü, çevre dostu elektrik motorlu araçların, dünyanın diğer öncü şehirlerinde olduğu gibi Ankara'da da kullanımı ve yaygınlaştırılması konusunda işbirliği oluşturmayı amaçlıyor. Bu kapsamda, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamı alanında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Renault Mais Elektrik Motorlu Araç Proje Koordinatörü Ümit Çevik'in katılımı ile Ankara'ya getirilecek ilk elektrik motorlu Fluence ile test sürüşü gerçekleştirildi. Deneme sürüşünün ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, otomobilin sessizliğini, çevre kirliliği yaratmamasını özellikle çok beğendiğini belirtti ve "Şehiriçi kullanıma son derece uygun bir otomobil. Elektrik motorlu Fluence'ın kalkışlardaki hızlanmasından çok etkilendim" şeklinde izlenimlerini aktardı.

kalan karakter 1000

mrtt mrtt

türk halkı uyan bırakın fransız otolarının yakasını sonra çok geç olcak

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 23.12.2011 17:31
efe efe

ömer arkadaşım senin fluence ile cruze u karşılaştırmam başlı başına bi hata sıf sen biniyosun diye cruze iyi bir araba olacak diye bir şart yok ayrıca fluence birçok arabadan 3 4 gömlek üstün bi araç cruze da dahil.bi arkadaşımızda kalkmış formlardan alınma bilgilerle orası kötü burası kötü demiş.kullanmadığınız bi araç için yorum yapmanız çok acınıcak bi durum sizin için.zevkler bir olamaz kimseyle kalkıpta bi yorum sitesinde öyle yazılıyor diye o aracı öyle zannedemezsin.çok yanlış.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 15.08.2011 21:50
Faruk Faruk

ben ömer arkadaşıma katılıyorum. iki aracıda kullanan arkadaşlarım var. bende de toyota corolla dizel var. fluence li arkadaşım arabayı pek övmüyor ama mantık olarak bakıcaksan mantıklı bir araba diyor, yol tutuşundan şikayetçi. diğeri ise arabasını övüyor ancak yakıt tüketiminden çok şikayetçi. İkiside aynı segmentlerin araçları ikiside çok övgüyü hak eden araçlar değil bana göre ha dersenki sen toyotacısın diye şunu da söyleyeyim corollayı aldığımdan beri toyotadan nefret ettim. bu arada megane sedan dizel kullandım ama sanki arabanın arkası çok oynuyor gibi geldi bana?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 25.11.2011 01:10
cekirge_18 cekirge_18

hepsi iyi hoş güzelde bu araçları nerede şarj ettirecegiz.ankarada istasyon varmı varsa nerede

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 25.04.2011 09:46
Bekir Baba Bekir Baba

Melih Gökçek işini bilir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır7
cevapla 20.04.2011 00:05
CEngiz CEngiz

Evet, Fluence bence de görüntü olarak çok kaba. Renault, Megane Sedan gibi bir modelin yerine yeni baştan güzel bir model koymak yerine gitti Uzakdoğuda Samsung markasıyla satılan bu hilkat garibesini getirdi. Ama Renault olduğundan gene satılıyor gene satılıyor. Megane Sedan kesinlikle daha şık...

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır2
cevapla 08.04.2011 20:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN