HABERLER

Hyundai Genesis Coupe Artık Daha Agresif

07.12.2011 Çarşamba
HYUNDAİ GENESİS COUPE ARTIK DAHA AGRESİF

Hyundai'deki değişimin sportif halkalarından Genesis Coupe, yeni yüzüyle daha agresif ve güçlü bir görünüme kavuşurken, artan güç de dikkat çekici.

'nin arkadan itişli sporcusu Genesis Coupe, markadaki tasarım değişimine ayak uyduran yeni bir yüze kavuştu. Veloster'ı hatırlatan ön ızgara ve yeni farlara eşlik eden ön tampon sayesinde oldukça agresif görünen Koreli sporcunun arka tasarımında da yeni stoplar ve tampon dikkat çekiyor. İç mekanda güncel modele göre daha değerli hissettiren alüminyum kaplamalar kullanılırken, motor kaputunun altında ve yürüyen aksamda da değişiklikler yapılmış. Buna göre 2.0 lt'lik benzinli turbo baz motor artık 275 HP güç üretirken, 350 HP gücündeki 3.8 lt'lik V6, Genesis Coupe'de ilk kez kendine yer buluyor. Yüksek güç artık 6 yerine 8 kademeli bir otomatik şanzıman tarafından arka tekerleklere aktarılırken, yürüyen aksam da daha fazla dinamizm sunmak adına elden geçirilmiş. Detroit'te tanıtıldıktan sonra yılın ikinci çeyreğinde Avrupa'da olacak.

kalan karakter 1000

Aral Aral

Hyundai Genesis Coupe Artık Daha Agresif

Hyundai'deki değişimin sportif halkalarından Genesis Coupe, yeni yüzüyle daha agresif ve güçlü bir görünüme kavuşurken, artan güç de dikkat
Hyundai'nin arkadan itişli sporcusu Genesis Coupe, markadaki tasarım değişimine ayak uyduran yeni bir yüze kavuştu. Veloster'ı hatırlatan ön ızgara ve yeni farlara eşlik eden ön tampon sayesinde oldukça agresif görünen Koreli sporcunun arka tasarımında da yeni stoplar ve tampon dikkat çekiyor. İç mekanda güncel modele göre daha değerli hissettiren alüminyum kaplamalar kullanılırken, motor kaputunun altında ve yürüyen aksamda da değişiklikler yapılmış. Buna göre 2.0 lt'lik benzinli turbo baz motor artık 275 HP güç üretirken, 350 HP gücündeki 3.8 lt'lik V6, Genesis Coupe'de ilk kez kendine yer buluyor. Yüksek güç artık 6 yerine 8 kademeli bir otomatik şanzıman tarafından arka tekerleklere aktarılırken, yürüyen aksam da daha fazla dinamizm sunmak adına elden geçirilmiş. Detroit'te tanıtıldıktan sonra

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.06.2012 10:01
haki haki

süper

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 13.12.2011 17:54
hayalet.ç hayalet.ç

Hyundai bu hızla giderse 20-30 sene sonra ferrariye yetişir

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır5
cevapla 12.12.2011 12:29
kaan kaan

süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır2
cevapla 08.12.2011 12:31
ihsan arabacı ihsan arabacı

bu tarz haberlerde neden daha büyük ve daha fazla sayıda fotoğraf konmuyor anlamıyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır1
cevapla 07.12.2011 22:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN