HABERLER

KGS İçin Son Günler

12.12.2012 Çarşamba
KGS İÇİN SON GÜNLER

KGS, 15 Aralık Cumartesi Günü Tarihe Karışıyor.

Ücretli ş yapılan oyol ve köprülerde uzun kuyruklara neden olan (Kartlı Geçiş Sistemi), 15 Aralık Cumartesi günü tarihe karışıyor. Yerine, 17 Eylül'den beri uygulamada olan ve köprü ğini rahatlatmayı amaçlayan S(Hızlı Geçiş Sistemi) getirilecek. PTT şubelerinden temin edilebilen cihaz için kimlik ve ruhsat sahibinin uyuşması gerekiyor. Cama içeriden yapıştırılan etiket ve kart tipi olmak üzere iki tip etiket kullanılacak. Ödenmesi gereken ücretler şu şekilde; birinci sınıf araçlar için 30 TL, ikinci sınıf araçlar için 37.50 TL, üçüncü sınıf araçlar için 53 TL, dördüncü sınıf araçlar için 67.50 TL, beşinci sınıf araçlar için 81.50 TL. Cihazlarınızı almak için geç kalmayın.

kalan karakter 1000

KgS KgS

bankadan aldığımız kgs kartları ne olacak.bilgi lütfen

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.12.2012 11:40
değiştireceklermiş değiştireceklermiş

bugün işbankasına sordum değiştireceklermiş ve içerisindeki ücreti aktaracaklarmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.12.2012 19:34
BİR ARAÇ SAHİBİ BİR ARAÇ SAHİBİ

ŞİMDİ MİSAL BEN İSTANBUL YENİ 2.EL ARABA ALMAYA GELDİM VE PLAKASI GİTTİĞİM MEMLEKETTE DEĞİŞECEK BU SİSTEM PLAKA TANIMLAMASI YAPIYOR BEN ARAÇ KART ÇIKARTMAM LAZIM AMA PLAKA ERTESİ GÜN DEĞİŞECEK BEN ŞİMDİ NE YAPACAĞIM ZATEN VAKİT SIKINTISI İÇİNDE OLAN İNSANLARIZ ERTESİ GÜN İŞTEN İZİN AL PLAKAYI DEĞİŞTİR VS.V.S.VSSS BENCE SİSTEM İÇİN DETAYLI BİR ÇAALIŞMA YAPILMAMIŞ
HGS RADYO DALGASI İLE ÇALIŞAN BİR SİSTEM PLAKA TANIMLAMASINA GEREK YOKTU HER GEÇTİKÇE NASIL OLSA PARA YAZMAYACAKMI AMAÇ BURDA PARA TAHSİL EDİLSİN VE SİSTEM HIZLI AKSIN BENCE SİZCEDE ÖĞLE DEĞİLMİ ??

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.12.2012 13:11
Osman D Osman D

Zaten yoğun köprü trafiğinde eğer o anda kartınız ya da OGS niz yoksa inip de gişeden almanız mümkün değil. Ben Anadolu'da yaşıyorum. Üç ay önce bir sebeple FSM den geçmek zorunda kaldım. Yanımdaki KGS kartın içinde neyse ki kredi varmış. Olmasaydı da cezayı yemeyi göze almıştım. Zira o ortamda aracı park edip de onu gişede doldurmak mümkün değildi. O nedenle bu uygulama gayet yerinde. Artık öncesinde bir cihaz alıp araca koymak lazım. Ancak kredisi umarım zaman sınırlı olmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.12.2012 11:56
otoban otoban

kgs gibi yol kenarında da temin edebiliyormuyuz acaba ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.12.2012 08:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN