HABERLER

Koleos'a Captur Ayarı

27.06.2013 Perşembe
KOLEOS'A CAPTUR AYARI

Renault’yu kompakt SUV sınıfında temsil eden Koleos, 2011’deki ilk makyajdan sonra yeniden tazelenirken, yapılan değişikliklerle bir alt sınıftaki Captur’a öykünülmüş.

Herkesin bir şekilde köşe tutmaya çalıştığı kompakt SUV sınıfında, Kore orijinli Koleos ile mücadele eden , hem daha rakiplerle daha iyi mücadele etmek hem de güncel marka kimliğine uyum adına Koleos'u ikinci kez makyajladı. Makyajla birlikte yenilenen ön ızgara ve tamponlar kompakt SUV'u bir alt sınıftaki Captur'a benzetirken, arka tasarım korunmuş. Karosere eklenen krom dekorlar, yeni jantlar ve yeni kahverengi seçeneği makyajın karoserdeki etkileri olurken, iç mekanda da yeni renk seçeneği dikkat çekiyor. R-Link adındaki bilgi-eğlence sistemini neredeyse tüm güncel modellerinden kullanan Renault, bu sistemi makyajlı Koleos'a da adapte ederken, ilk kez kullanılan kör nokta uyarı sistemi kuşkusuz makyajın getirdiği en önemli yenilik. Küçük görsel ve teknik iyileştirmelerin dışında araçta görev yapan 2.0 lt'lik iki dizel ve 2.5 lt'lik tek benzinli motorda değişiklik yapılmamış.


Biraz uyumsuz görünen arka tasarım ikinci makyajda da kayda değer bir değişikliğe uğramamış.


kalan karakter 1000

dara.yuksel3 dara.yuksel3

Aslında Renault daha çok jeep modeli üretse pazarda Toyota,Jeep,Hyundai,Kia,Mazda,Mitsubishi,Chrysler,Cadillac,Volkswagen,Volvo,Bmw,Audi,Citroen,Peugeot,Porsche,İnfiniti,Lincoln,Ford,Fiat,Suzuki,Tata,Lexus, 22 firmayı peşinden koşturtsa en zor modelleri avrupa'ya lansmanını yapsa çok iyi pazar payının %47'sini iş yatrımına teşvik etse oldukça büyük işler başarır diye düşünüyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.07.2013 11:32
selçuk selçuk

hep şekilden bahsedilmiş de mekanik ve yürüyen aksam da değişiklik yok mu? bize bu bilgiler de gerekli...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 25.07.2013 15:31
selçuk selçuk

biz de uzaya çıksak uzayda kömür olsak ne güzel olur değil mi?_?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.07.2013 15:18
kadir kadir

mesele tipi bence .yoksa çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. alt yapısını nissan dan aldığını duymuştum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır5
cevapla 03.07.2013 21:54
GTD GTD

1.6 dci motoru kullansaymis belki sansi olabilirmis ama bu motor secenekleriyle piyasada tutunmasi imkansiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır6
cevapla 27.06.2013 21:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN