HABERLER

MINI'nin Sanal Vizyonu

02.08.2013 Cuma
MINI'NİN SANAL VİZYONU

Yeni MINI için geri sayım başladı. Hatta geçtiğimiz haftalarda aracın ilk gerçek fotoğraflarını da yayınladık. Ancak marka hiçbir şey olmamış gibi sanal bir konseptle gelecekten ipuçları sunuyor.

Küçük sınıfın premium ve retro aromalı üyesi MINI'nin yeni neslinden izler markanın 3 boyutlu bir çizim olarak tanıttığı Vision konseptiyle ortaya çıktı. Halka şeklindeki LED'lerin süslediği farlar, yeni tip ön ızgaraya entegre edilen sis farları yeni MINI yüzünün karakteristik özellikleri olarak dikkat çekerken, karoserin genelinde birinci nesilden bu yana süregelen tarz korunmuş. Biraz daha dik hale gelen burunda yaya güvenliği kriterlerinin yeni MINI'de önemsendiğinin ispatları arasındayken, arka bölümde de büyüyen stoplar gözden kaçmıyor. Düz bir çizgi üzerinde uzanan kokpitte yuvarlak göstergelerde ışıltılı ekranlar kullanılırken, orta havalandırma ızgaralarının önceki nesillerdekinden farklı olarak yuvarlak yerine daha köşeli olanlara yer verilmiş. İç mekanda zemindeki ışıklı yüzeylerle farklı ruh hallerine uygun atmosfer yaratılırken, koltuklar da loca tarzında tasarlanmış.kalan karakter 1000

eren eren

stop lambalarında karakteristik özelliği yok olmuş sanki.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 05.08.2013 01:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN