HABERLER

Ayrı Bir Telaş: Düğün Otomobilleri

15.05.2014 Perşembe
AYRI BİR TELAŞ: DÜĞÜN OTOMOBİLLERİ

Düğün günleri için hazırlıklar aylar öncesinden başlar. Akıllarda ise “ne eksik” sorusu kalır. Bu özel günü unutulmaz bir otomobille taçlandırmak isteyen çiftler için “klasik” düğün otomobillerini derledik.

Havaların ısınmasıyla beraber evlenmeye karar verenlerin, aylar öncesinden plan ve hazırlık yaptığı düğün mevsiminin de yaklaşmasıyla birlikte, o günde sarfedilen çabalar da akıllara geliyor. Herkes o özel günün kusursuz bir biçimde, tam da hayalindeki gibi olmasını arzular. Bu hazırlığın bir parçası da kuşkusuz düğün otomobilleri. Sonuçta hayatın en unutulmaz anlarından biri olan düğün gününde bu özel otomobiller de hafızalarda yerini alacak. Kimileri üstü açık bir roadster ile düğün gününü keyiflendirirken bazı çiftler de tıpkı eski Türk filmlerindeki gibi klasik otomobilleri tercih ediyorlar. Işte biz de bu konuda evlenecek çiftlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz alternatifleri toparladık.

Düğün araçlarını kiralamada sektörde kendini ispatlamış, tanınan firmaların yanında birçok kaçak firma da bulunuyor. Özel bir günün bakımsız, hurda bir otomobille akılda kalmasını kimse istemez! Bu nedenle kiralama şirketleri hakkında detaylı bir araştırma yapmak, olası riskleri en aza indirecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN