HABERLER

Veyron Tarihe Karışıyor

06.02.2015 Cuma
VEYRON TARİHE KARIŞIYOR

450’nci ve son Veyron Cenevre Otomobil Fuarı’nda sahneye çıkacak.

Başkanı Wolfgang Dürheimer, ellerinde kalan 8 Veyron'un da satıldığı ve 450'nci(son) Veyron modelinin de Cenevre Otomobil Fuarı'nda sahneye çıkacağını belirtti. En son Veyron bu yıl üretilecek.

Bugatti yetkilileri Veyron'un halefinin detaylarını sır gibi saklarken, Dürheimer " Bizim müşterilerimizin çoğu sanat koleksiyoncusu ve onlar bir sanat eserinin yapılmasının zaman alacağını biliyorlar" dedi. "Veyron'un yerini alacak model, tam anlamıyla ondan daha iyi olacak." diye sözlerine devam eden Dürheimer, yeni modelin tarihin en iyi otomobillerden biri olacağını da belirtti.

kalan karakter 1000

Burak Burak

Veyron gibi eşsiz bir süperspor otomobilin tarihe karışacak olması bence Bugatti için bir hüsran olur.Bugatti Veyron süperspor otomobiller içerisinde kendine sağlam bir yer edinmişken onun yerine yeni bir model çıkarmak bence yanlış olur.Veyron çok iyi bir otomobil fakat en iyinin de iyisi nasıl olacak bunu göreceğiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.02.2015 23:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN