HABERLER

CLA 200 AMG Score Edition Türkiye’de Satışa Sunuldu

21.04.2016 Perşembe
CLA 200 AMG SCORE EDİTİON TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULDU

Mercedes-Benz'in 2013 yılında piyasaya sunulan modeli CLA’nın Score Edition donanım paketi Türkiye pazarındaki yerini aldı.

Mercedes-Benz Türk'ün Türkiye Futbol Federasyonu sponsorluğunun 20'nci yılında özel olan Score Edition sınırlı sayıda üretildi. Turuncu detaylara sahip CLA Score Edition, beyaz, metalik dağ grisi, metalik kozmos siyahı ve metalik kutup gümüşü gövde rengi seçenekleriyle sunuluyor. Aracın dış tasarımında bi-xenon farlarını çevreleyen turuncu halkası, ön ve arka tamponlarındaki turuncu süslemeleri, AMG tasarımı, turuncu çeperli hafif alaşım jantları dikkati çekiyor.

Score Edition'ın iç tasarımında ise yine turuncu çizgili siyah emniyet kemerleri, turuncu renkli dikişleri ile Artico deri kaplı ön konsol, kontrast renkte turuncu dikişli "Mercedes-Benz" yazılı paspaslar, gümüş renkli krom süslemeler ve turuncu dikişleri ile kapı kol dayanakları ve turuncu dikişli siyah deri ve turuncu süsleme şeritli siyah Dinamica mikrofiber kumaşlı spor koltuklar kullanılıyor. Bu özel model 150.900 TL oluyor.

BİZE ULAŞIN