HABERLER

Volvo, otomobillerinde Skype kullanacak

02.01.2017 Pazartesi

Premium otomobil üreticisi Volvo Cars, yeni 90 serisi otomobillerinde Microsoft’un öncü iletişim uygulaması "Skype for Business”a yer vereceğini açıkladı. Volvo Cars, böyle bir araç içi uygulamayı kullanıcılarına sunan ilk otomobil üreticisi olacak.

Volvo Car Group, Müşteri Bağlantı Servisleri Başkan Yardımcısı Anders Tylman-Mikiewicz, "Hepimizin başına gelmiştir. Otomobildeyken telefonla bir konferans görüşme yapmaya çalışırsınız. Bağlanmaya çalışırken ya telefonunuzu düşürürsünüz ya da uzun pin kodu numarasını unutursunuz. Otomobildeyken önemli bir telefon görüşmesi yapmak iyi bir fikirmiş gibi gelmez. Her şeyin ötesinde, dikkatiniz olması gereken yerde, yani yolda değildir. Şimdi Skype for Business sayesinde tüm bunlar ortadan kalkıyor" diyor.

Skype for Business, iş hayatında, tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Şimdi, Volvo 90 Serisi otomobillerde yaklaşan toplantıları ve katılımcıların detaylarını görmek ve geniş ekran üzerinden bir dokunuşla toplantılara katılmak mümkün olacak.

BİZE ULAŞIN