HABERLER

Arkas Otomotiv'e Opel'den 3 birincilik ödülü

28.02.2017 Salı
ARKAS OTOMOTİV'E OPEL'DEN 3 BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

ARKAS Otomotiv, Opel 2016 yılı Performans Ödülleri'nde; perakende satış adedi, hedef gerçekleştirme ve küçük filo satışlarında bölge birinciliğini elde etti.

Otomotiv, 2016 yılı Performans Ödülleri'nde; perakende satış adedi, hedef gerçekleştirme ve küçük filo satışlarında bölge birinciliğini elde etti.


Ocak ayında Antalya'da gerçekleştirilen Opel bayi toplantısı kapsamında gerçekleştirilen 2016 yılı Performans Ödülleri'nde Arkas Otomotiv'in önemli başarıları göz doldurdu. 2016 yılında 1690 adetlik satış gerçekleştiren Arkas Otomotiv, en fazla otomobil satışı ile 'Perakende Araç Satış Ödülü'nü, bayiliğe verilen hedefte yüzde 145 gerçekleşme sağlayarak 'Hedef gerçekleşme ödülü'nü, yine bayiliğe verilen hedefte yüzde 230 gerçekleşme sağlayarak da 'Küçük Filo Satış ödülü'nü almaya hak kazandı. Opel Arkas Otomotiv Marka Müdürü Zerrin Kiremitçi'ye ödülleri Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik tarafından takdim edildi.


Türkiye'de 2016 yılını binek otomobil pazarında başarı ile kapatan Opel, toplam 55 bin 471 adet otomobil satışı ve yüzde 7.3 lük pazar payı ile Türkiye'de en çok tercih edilen üçüncü marka oldu.

Kaynak: DHA

BİZE ULAŞIN