KAMPANYALAR

Ziebart’te Cam Film Uygulamasında Kampanya

16.03.2011 Çarşamba
ZİEBART’TE CAM FİLM UYGULAMASINDA KAMPANYA

15 Mart itibariyle Ziebart Cam Filmi uygulamalarında yüzde 25 indirim kampanya başladı.

Türkiye'de 7 ilde 19 istasyonla araç koruma sistemleri, detaylı işlemler, yararlı aksesuarlar ve son olarak "küçük alan onarım sistemleri" uygulamaları ile 20 yıldır hizmet veren , 15 Mart - 09 Nisan 2011 tarihleri arasında yüzde 25 indirimle cam filmi uygulaması hizmeti sunuyor. Tüm filmler, güneşin kanserojen UV ışınlarını yüzde 99 oranında bloke ediyor ve güneşten gelen ısıyı seçilen filmin renk tonuna göre yüzde 45 ile yüzde 65 oranında kesiyor. Ziebart Cam Filmi, sürücü ve yolcuları güneşin zararlı ışınlarından korumayı amaçladığı için genelde açık ton filmler tavsiye edilmekle birlikte isteğe göre farklı amaçlarla farklı tonlar da uygulanabiliyor. Cam filmi uygulatırken dikkat edilmesi gereken bir nokta da güvenli görüşün ve aracın içinin görünürlüğünün engellenmemesi gerektiğidir. Uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, estetik oluşunun yanı sıra birçok fayda da sağlayan Ziebart Cam Filmleri, ortasında titanyum veya alüminyumdan yapılmış metalize bir tabaka da içeren toplam 5 kattan oluşuyor. Çok katlı metalize film, kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarını zorlaştırıyor; kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğu için de kırılan cam parçacıklarının uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engelliyor. Ziebart, cam filmi uygulamasından sonra otomobil sizin olduğu sürece ve yılda 1 kez bakım yaptırma şartıyla kalkma, kabarma ve soyulmalara karşı ömür boyu garanti sunuyor. Kampanya boyunca Ziebart istasyonlarına giden kullanılmakta olan otomobil sahiplerini ise ayrıca Antibakteriyel Temizlik ve Koruma ile ilgili farklı bir fırsat daha bekliyor.

kalan karakter 1000

mht mht

arkadaslar zıberta kımse arabasına bsy yaptırmasın yok koltuk koruma boya koruma nano mano hepsı hıkaye cam fılmını aynı kalıtede daha da ucuza yaptrabılırsınz bunun sadece ısmı var ıscılıklerı sıfır kndı arabamı yptrdım ordan bılıyorum 150 tl yptdrdgım ıc dıs koruma ıle bnların yptıgı arasında sadece ısım farkı var

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.04.2012 18:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN