KAMPANYALAR

BP ve Renault Grubu Güçlerini Birleştirdi

03.04.2012 Salı
BP VE RENAULT GRUBU GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Dacia veya Renault'nun LPG’li modellerini satın alanlar, özel tanımlı BP Club Card’larıyla otogazda indirim hakkı elde ediyor.

ve - arasında 1 Nisan 2012 tarihi itibariyle başlayan işbirliği ortak düzenlenen basın toplantısı ile duyuruldu. Türkiye pazarında orijinal fabrika çıkışlı 'li araç gamına sahip tek marka olan Renault ve Dacia, lı araç tercih eden müşterilerine enerji sektöründe 100 yıllık tecrübeye sahip olan BP’nin otogaz ürününü tavsiye ediyor. İşbirliği kapsamında LPG'li Renault ve Dacia marka araç satın alan müşterilere "Hoşgeldiniz Paketi" sunuluyor. "Avantajlarla Dolu Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?" sloganıyla sunulan teslimat paketi kapsamında, Dacia'nın LPG’li modellerini veya Renault Symbol LPG modelini satın alan müşteriler, özel tanımlı ’ları ile BP istasyonlarından otogaz alımlarında müşteriye 100 TL değerinde ücretsiz otogaz ve otogaz alımlarında da bir yıl boyunca geçerli yüzde 10 indirim sunuluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN