KAMPANYALAR

Fiat,JLO'nun Türkiye Turnesine Sponsor Oldu!

14.11.2012 Çarşamba
FİAT,JLO'NUN TÜRKİYE TURNESİNE SPONSOR OLDU!

Fiat Türkiye'yi Twitter'da takip edenler,Jennifer Lopez konserine bilet kazanıyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, ilk dünya turnesi kapsamında 14-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da peş peşe 3 konser verecek olan Jennifer Lopez'in konser serisinin sponsoru oldu. Geçtiğimiz son 1 yıl içinde Fiat markasının Jennifer Lopez ile Kuzey Amerika pazarına yönelik olarak çeşitli sponsorluk ve reklam işbirliklerine imza atmasının ardından Türkiyemizde de paralel bir adım atılmış oldu. Konser sponsorluk etkinlikleri kapsamında Fiat Türkiye'nin twitter hesabını takip edenler, JLO konserlerine bilet kazanma şansı imkânına sahip olurken, konserlere gidecek Fiat markalı araç sahipleri araçlarını ücretsiz olarak park edebilecekler.

Fiat, 2011 Amerikan Müzik Ödüllerinde Jennifer Lopez ile birlikte sahne alan tanıtım etkinliğinin ardından ortak bir takım projelere imza atmasıyla da ön plana çıkmıştı. Jennifer Lopez'in "Papi" isimli müzik videosunda Fiat 500C'nin yer almasını da içeren işbirliğinin ardından başarılı işbirliği Fiat markasının Fiat 500C ve Fiat 500 by Gucci modellerini içeren iki reklam filmini kapsayacak biçimde devam etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN