MOTORSPORLARI

Güral Sapanca Klasik Otomobil Rallisi Yapıldı

18.04.2011 Pazartesi
GÜRAL SAPANCA KLASİK OTOMOBİL RALLİSİ YAPILDI

Klasik otomobil tutkunları, 16 Nisan’da “Güral Sapanca Klasik Otomobil Rallisi” kapsamında Güral Sapanca Wellness Park’ta bir araya geldi.

1990 yılında, Klasik Otomobil meraklılarını bir araya getirerek, kurulmasından bu yana 300'ü aşkın üye sayısına sahip olan Klasik Otomobil Kulübü ile İstanbul'a sadece 45 dakika mesafedeki konumu, yemyeşil doğası, keyifli atmosferi ve hizmet kalitesiyle dört mevsim huzurlu tatilin adresi Güral Sapanca Wellness Park birlikte keyifli bir hafta sonuna imza attı. 16 Nisan Cumartesi günü klasik otomobil tutkunları, Güral Sapanca Wellness Park'ta Güral Sapanca kapsamında bir araya geldi.

38 klasik aracın yarıştığı Güral Sapanca Klasik Otomobil Rallisi'ni 1959 model Volkswagen marka araçlarıyla yarışan pilot Sinan Evman ve co-pilot Seyhan Atay birinci olarak tamamladı. Pilot K. Sinan Dündar ve co-pilot Sedef Dündar 1974 model Porsche 911 S Targa ile ikinci, 1971 model BMW 2002 ile pilot Rahim Ambardani ve co-pilot Şeyda Ambardini üçüncü oldu. 70 kilometrelik yarış parkurunu tamamlamaya çalışan klasik otomobil tutkunlarının arasında ünlü perküsyon ustası Burhan Öcal da vardı. Öcal, Güral Sapanca Klasik Otomobil Rallisi'ne 1970 model Ford Galaxie 500 ile katıldı.

Güral Sapanca Klasik Otomobil Rallisi'nde Fotoğraflar İçin Tıklayınız...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN