MOTORSPORLARI

Red Bull X-Fighters Türkiye'ye Geliyor

15.05.2012 Salı
RED BULL X-FİGHTERS TÜRKİYE'YE GELİYOR

Dünyanın en iyi serbest stil motokros sürücüleri, ilk kez Türkiye'de düzenlenirken, organizasyon için tarihi bir mekan seçildi.

Nisan ayında Dubai'de başlayan X-Fighters macerası, Türkiye'de devam ediyor. İstanbul'da düzenlenecek orgazinasyon için belirlenen mekan ise tarihi Yedikule Zindanları...

Sadece motosiklet tutkunlarının değil, eğlenceyi ve mücadeleyi seven herkesin ilgisini çeken Red Bull X-Fighters, daha önce Mısır Piramitleri; Moskova'daki ünlü Kızıl Meydan ve Madrid'deki Plaza de les Toros arenası gibi ikonik yerlerde düzenlenmişti.

Red Bull X-Fighters, ilk olarak 11 yıl önce ortaya çıktı. Zaman içinde motosikletle ilgilenen ya da ilgilenmeyen milyonlarca insanın dikkatini çekti. Motosikletleriyle akrobasinin sınırlarını zorlayan serbest stil motokros sürücüleri de, gösterilerin yanı sıra şampiyonluk için de kıyasıya mücadele etti.

Diğer yandan Türkiye'de ilk defa düzenlenecek olan Red Bull X-Fighters, tarih en ürkütücü hapishanelerden biri olarak gösterilen Yedikule Zindanları'nda düzenlenecek. Bu uluslar arası organizasyonla, İstanbul'un güzellikleri de yüz milyonlarca insana ulaşacak. Organizasyona katılmak isteyenler için Red Bull X-Fighters biletleri ise Biletix tarafından sağlanacak.

Geçmiş Yıllardaki Red Bull X-Fighters Dünya Turu'ndan Fotoğraflar...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN