MOTORSPORLARI

Ford'un Hedefi Büyük

09.04.2013 Salı
FORD'UN HEDEFİ BÜYÜK

Castrol Ford Team Türkiye, 2013 sezonunda Türkiye Ralli Şampiyonası’nda ve Gençler Dünya Ralli Şampiyonası’nda (Junior WRC) yarışarak oldukça yoğun bir sezon geçirmeye hazırlanıyor.

Ekip, Junior WRC'de start alacak genç yıldızı Murat Bostancı ile uluslararası arenada Türkiye'yi temsil edecek. 2010 ve 2011 Pilotlar Şampiyonu, 2011 ve 2012 Takımlar Şampiyonu, 2012 Doğu Avrupa Ralli Şampiyonu Team Türkiye, yeni sezonda Türkiye Ralli Şampiyonası'nın yanı sıra Gençler Dünya Ralli Şampiyonası'nda (Junior WRC) da start alıyor. Türkiye Ralli Şampiyonası'nda 4 kez Genç Pilot Birinciliği kazanan Murat Bostancı-Onur Vatansever ikilisi bu yıl ayrıca Junior WRC'de yarışacak Dünya Ralli Şampiyonası parkurlarında ülkemizi temsil edecek. Castrol Ford Team Türkiye Takım Direktörü Serdar Bostancı, takım olarak hedeflerinin her zaman çıtayı daha da yükseltmek olduğunu belirterek "Türkiye ve sonrasında Doğu Avrupa'da elde ettiğimiz başarıların ardından iddiamızı şimdi de uluslararası arenaya taşıyoruz. 2013 sezonunda Murat Bostancı ve Onur Vatansever ikilisi ile Dünya Ralli Şampiyonası parkurlarında ülkemizi başarıyla temsil edeceğiz. Genç sporcularımıza güvenimiz tam. Hedefimiz başarılarımızı Dünya Şampiyonası'nda da sürdürmek" diyerek heyecanını dile getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN