MOTORSPORLARI

Retro Rally 2017 ile Türk ralli tarihine tanıklık edin

17.01.2017 Salı
RETRO RALLY 2017 İLE TÜRK RALLİ TARİHİNE TANIKLIK EDİN

Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde, 14-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenen “Retro Rally 2017”, 1960’lardan itibaren ülkemizin ralli tarihine, ilgi çekici etkinlikler ve çarpıcı bir sergi ile ışık tutuyor.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen "Retro Rally 2017" ziyaretçileri, hem bu sporun geçmişini, hem şampiyon pilotları, hem de efsanevi araçlarını görme şansı bulacak.

, Türkiye'de ve uluslar arası arenada yarışmış, şampiyonluklar kazanmış araçlar ile; Mustafa V. Koç, Renç Koçibey, İskender Atakan, Cem Hakko, Hasan Kalaycı, Berç Arhanyan, Cengiz Artam, Kemal Gamgam, Enis Özsaruhan, Volkan Işık, Demir Berberoğlu ve Serdar Bostancı'nın kullandıkları yarış otomobillerini motorsporu severlere sunuyor.

Sergide ayrıca, yarışların afişleri, zaman karneleri, yol notları, şampiyonluk kupaları, pilot tulumları, kaskları, yarış ayakkabıları ve eldivenleri de yer alacak. Sergiyi gezen ziyaretçiler, ünlü pilotların video görüntüleri ve Sporu tarihçesine ait filmler ile heyecanlı günlere geri dönebilecekler.

"Retro Rally 2017" etkinliğindeki bir diğer sürprizde ziyaretçiler, kendi pilotluk becerilerini ise alanda kurulan "ralli simülatörü" ile test etme şansı yakalayacak ve eğlenceli bir deneyim yaşayabilecekler.
BİZE ULAŞIN