NOSTALJİ

Renault 11 TXE Flash Sahibini Buldu

20.04.2012 Cuma
RENAULT 11 TXE FLASH SAHİBİNİ BULDU

Yeniliklerin ön plana çıktığı 19’uncu sayı, 58.000 adet basılırken Türkiye’de ve dünyada üretilecek yeni modeller, karşılaştırmalar ve pratik bilgilerle doluydu. 19’uncu sayıda bir de sürpriz vardı.

Okuyucularımızın gönderdikleri kuponlarla noter huzurunda yapılan çekiliş sonunda Engin Yücel, kazandı. Yeniliklerle dolu Cenevre Fuarı'nın ardından 19'uncu sayıda Renault 25'in yerini alan Renault Safrane ve tek kapılı Honda Integra GS-R, bulunurken bunları Lancia Delta HF Integrale 16V'nin son özel serisi ve Ford Escort Cosworth izledi. Özel Test-Röportaj bölümünde Amerikan Ordusu için üretilen ve sivillere de satılacak olan vardı. Honda CR-V, Nissan 100 NX 2.0 GTI ve Mazda MX-3'ün yer aldığı karşılaştırma da sayfaları süsledi. 1966 model Oldsmobile Toronado'nun sahibiyle yapılan söyleşi, yolda kalmamak için dikkat edilmesi gereken pratik bilgiler, kazalarda teknik suç veya araç suçu ve Atatürk'ün manevi torunu olan Ahmet Doğançay'ın otomobil tutkusunun anlatıldığı dopdolu sayfalar vardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN