PİYASA

Silk Road Türkiye'de

03.02.2012 Cuma
SİLK ROAD TÜRKİYE'DE

Avrupa ve Amerika'da otomotiv ürünleri ihraç eden Silk Road, Türkiye'de İpekyolu adı altında sektöre giriyor.

İlk olarak 1996'da Mannheim şehrinde kurulan ve dünyanın birçok ülkesine otomotiv ürünleri ihraç eden Keskin Grup "Silk Road" markasını Türkiye'ye getirdi ve ilk servisini "İpekyolu" ismiyle Maslak'ta açtı. Atatürk Organize Sanayi sitesindeki mağazanın açılışına da birçok davetlinin katıldığı İpekyolu Lastik ve Jant satış-servis mağazası, Avrupa'da markalaşmış Keskin ve Mam jantlarının satışını da gerçekleştirecek. Bir yıl içinde Türkiye'de 5 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Keskin Grup lastik satış servisi konusunda önemli bir boşluğu dolduracak.
Keskin Grup Şirketler Yönetim Kurulu üyesi Yılmaz Güven, "İpekyolu projemizin Türkiye'de ilk mağazasını İstanbul'da açıyoruz. Bu projemizi ilk olarak ABD'de test projesi olarak başlattık. Pilot projesi olarak da daha sonra Fransa'da açtık. Almanya'da da bu konu üzerindeki çalışmalarımız devam ediyor. Çünkü Almanya'da daha güçlü bir İpekyolu networku kurmayı düşünüyoruz. Ayrıca Keskin Grup olarak İstanbul'a böyle bir projeyi getirmekten çok mutluyuz. Çünkü bu projenin Türkiye'de sektörde yönünü değiştireceğine inanıyoruz. Burda biz halka birçok markanın aynı çatı altında kendilerinin seçebileceği, kendilerinin karar verebileceği fiyatları konusunda da kendilerini daha iyi aydınlatarak en son otomobillerin ihtiyaçları olan ürünleri temin edebileceği şekilde ayarlıyoruz. Piyasadaki şirketlerin de buna ayak uyduracağını umuyoruz " dedi.

kalan karakter 1000

Yasin ince Yasin ince

Gerçekten olması gereken bir peoje. Tek tek markalarin bayilerini gezmektense hepsini aynı yerde bulmak ve inceleyip karar vermek çok kolay. Ustalıkta herkese güven olmaz üç kuruş fazla olsun kurumsal düzgün bir servis olsun lastik bu aracın en önemli unsuru hayatımız ona emanet.lastikçiler artık yüz değiştirmeli güvenilir dürüst kaliteli hizmet veren köklü firmalar olmalı bu servise gittim çok büyük biryer her marka mevcut servis geniş güvenilir.Daha ne olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2013 23:44
Osman D Osman D

Ben açıkçası lastik markaları arasında ciddi bir kalite farkı görmüyorum. Ya da onu hissedecek kadar profesyonel bir kullanıcı değilim. Aslında çoğumuz öyleyiz. O nedenle lastik konusunda sürücüleri milliyetçiliğe davet ediyorum. Lassa, Petlas gibi yerli markalara öncelik verelim. İnananın hem daha ucuz, hem de hiçbir kalite farkı yok. Sonuçta bunların hepisi kauçuk ve belirli bir süre sonra hepisi eskiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 05.02.2012 11:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN