PİYASA

Chevrolet Ağını Genişletiyor

07.02.2012 Salı
CHEVROLET AĞINI GENİŞLETİYOR

Türkiye'nin en çok tercih edilen binek otomobil markalarından Chevrolet, TEK-KAR Grup ile birlikte hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz yıl Türkiye'de en çok satan binek markalar arasında sekizinci olan , çıtayı daha da yükseltmek istiyor. Bu bağlamda İstanbul Anadolu Yakası'nda ağını genişletmek isteyen marka, 12 Ocak'tan itibaren TEK-KAR'ın Kartal’daki plazasında otomobilseverler ile buluşmaya başladı. Plazada, teknik servis hizmetinin yanı sıra, konuklara ait geniş misafir kabul ve bekleme salonu da bulunuyor. Böylece müşteri memnuniyetinin ön plana çıkarılması amaçlanıyor. Mekanik atölye, boya ve kaporta atölyesi, yedekparça deposu, showroom, misafir kabul salonu, misafir kafeteryası, personel dinlenme ve giyinme salonlarından oluşan kapalı alanın yanı sıra açık alanıyla da birlikte toplam 4950m²'de hizmet veren Chevrolet TEK-KAR, aynı zamanda kaporta ve boya atölyesinde günde 10, mekanikte ise 60 araca hizmet verebilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN