PİYASA

2011’in En Az Satan Otomobilleri / Bölüm 4

21.03.2012 Çarşamba
2011’İN EN AZ SATAN OTOMOBİLLERİ / BÖLÜM 4

En az talep gören otomobillerden oluşturduğumuz yazı dizisinin son ölümünde sahne alma sırası şimdi de SUV, crossover ve hafif ticari araçlarda. Bakalım bu sınıflarda kimlerin yüzü gülmemiş.

Geçtiğimiz yılın en az satan lerinden oluşturduğumuz listeler ve dolayısıyla yazı dizinin sonuna geldik. Onlarca segmentin ardından, son konuklarımız SUV'lar, Crossover'lar, Pick-Up'lar ve oldu. Bu segmente dahil olan araçlar ve diğerleri, hiç kuşkusuz üretildiklerinde yüksek satış rakamları hayal ediliyordu. Ancak çeşitli sebeplerden ya da rakiplerinin çok daha iyi ürünler sunmasından ötürü sınıfta kaldılar. Bununla ilgili bilgileri ve nedenleri, budosyamızın son bölümünde de bulacaksınız. Bu haftaki dosyamızda ODD'ye açıklama yapmayan markaların olması haberimizi etkiledi. Mesela Küçük Pick-Up'larda bunu göreceksiniz. Dolayısıyla en az satanlar bazen yokluktan en çok satanlar bile oluyorlar.

Kompakt SUV ve Crossover için tıklayınız.

Küçük SUV ve Crossover için tıklayınız.

Büyük SUV ve Crossover için tıklayınız.

Küçük Pick-Up için tıklayınız.

Büyük Pick-Up için tıklayınız.

Hafif Ticari Araçlar için tıklayınız.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN