PİYASA

Ford Fiesta Los Angeles'a Götürüyor

08.06.2012 Cuma
FORD FİESTA LOS ANGELES'A GÖTÜRÜYOR

Ford Fiesta, Twitter üzerinden gerçekleştirdiği yarışma neticesinde bir kişiyi arkadaşıyla birlikte Los Angeles'a gönderiyor.

Kadın ve erkek ilişkileri üzerine çekilen s dizisine sponsor olan Fiesta, New Girl dizisi, arkadaşıyla birlikte bir kişiyi, dizinin çekildiği Los Angeles'taki sete götürüyor.

Yayınlandığı ülkelerde beğeni toplayan ülkemizde de Ford Fiesta'nın sponsorluğunda ekrana geliyor. Her Pazartesi saat 20:15'de yayınlanan dizide, erkek arkadaşının aldatması üzerine kötü bir ayrılık yaşayan Jess Day, internet üzerinden bir ev buluyor. Dizi ise, içinde, hiç tanımadığı üç erkeğin yaşadığı çok hoş bir çatı katına yerleşen Jess'i konu alıyor.

Fiesta aynı zamanda düzenlediği ile dizinin izleyicileri arasından bir kişiyi yanında arkadaşıyla birlikte çekimlerin gerçekleştirildiği Los Angeles 20th Century Fox Stüdyoları'na götürüyor. Yarışmayı kazanmak için öncelikle Ford Türkiye Facebook adresinde bulunan New Girl uygulamasına girmek gerekiyor. sonra diziden bir sahnenin bulunduğu videoyu izleyip, "Karakterlerin yerinde olsaydım ne yapardım?" konusunda #yerindeolsam hashtag'i ile en iyi tweet'i atmak yetiyor.

Üç hafta sürecek yarışmada, her hafta jüri tarafından en iyi 4 tweet belirlenecek ve üç haftanın sonunda ise 12 tweet içinden en iyisi seçilecek. En iyi tweet'in sahibi, yanında bir arkadaşıyla beraber Los Angeles'ta sadece özel davetlilerin girebildiği 20th Century Fox stüdyolarında çekilen New Girl dizisinin setine giriş hakkı kazanacak. Talihli ayrıca Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive gibi Melekler Şehri'nin ünlü bölgelerini de gezme şansı bulacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN