PİYASA

Otomotiv Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması'nda Başvuru Zamanı

28.12.2012 Cuma
OTOMOTİV PROJE PAZARI VE TASARIM YARIŞMASI'NDA BAŞVURU ZAMANI

Tasarımcılar, mucitler ve değerli fikri olan herkes için, otomotiv sektörüyle ilgili çalışmalarını sunabilecekleri bir platform sağlayan yarışmanın başvuruları 1 Nisan 2013 tarihine kadar yapılabilir.

Toplam 293.000 TL ödüllü Otomotiv Pazarı ve Tasarım sı başvuruları başladı. Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) desteğiyle düzenlenen '' Türkiye Otomotiv Sektöründe Ar-Ge Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması'' yurt dışında eğitim imkanları da sunuyor. Yarışmaya katılanların yaratıcı fikirlerini sunabilecekleri ''Proje Pazarı'' ve ''Tasarım Yarışması'' olmak üzere iki farklı projeyi kapsıyor. Yarışmanın teması '' Tasarım Yoluna Çık, Yolun Açık'' olarak belirlendi. 1 Nisan 2013 tarihine kadar, online olarak www.otomotivprojepazari.com adresi üzerinden, dosya yükleme yoluyla yapılabilecek.

kalan karakter 1000

fatih şimşek fatih şimşek

basrılar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.03.2013 18:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN