PİYASA

Castrol’den Çamurlaşmaya Son

30.01.2013 Çarşamba
CASTROL’DEN ÇAMURLAŞMAYA SON

Castrol, yüksek kilometreli araç sahipleri için geliştirdiği Castrol GTX madeni yağıyla dikkat çekiyor.

Günlük motor korumasını sağlamak için tasarlanan GTX motor yağı, özellikle motor tortularının zararlı artışını önlüyor. Araçların kalbi olan motorlardaki çamurlaşmaya yani bir diğer anlamda kandaki kolesterol etkisine karşı yüzde 25'e varan oranda daha iyi koruma sağlayan Castrol GTX, içeriğindeki özel katıklar ve yarı sentetik formülasyonuyla özellikle yüksek kilometreli araç ve taksi sürücülerinin tercihi olarak ön plana çıkıyor.

Castrol Binek Araç Yağları Pazarlama Müdürü Emre Ilgaz, Şubat ayının başından itibaren özellikle Anadolu'da yüksek kilometreli araç parkına sahip illerdeki yerel radyo kanallarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni radyo reklamlarıyla Castrol GTX'in yüksek bilinirlik oranını daha da artırmayı planladıklarını dile getirdi. Castrol GTX'in performansına olan inançlarından dolayı tüketicilere birebir seslenmeyi tercih ettiklerini de belirten Emre Ilgaz, markanın ayrılmaz değerlerinden biri olan "tek ekip ruhunu" yaşatabilmek amacıyla yeni radyo spotlarının Castrol Türkiye'nin farklı departmanlarında görev yapan çalışanlar tarafından seslendirildiğini de vurguladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN