PİYASA

Zeplin Car Rental, Opel İle Anlaştı

11.03.2013 Pazartesi
ZEPLİN CAR RENTAL, OPEL İLE ANLAŞTI

Zeplin Car Rental ve Opel anlaşması, günlük otomobil kiralama sektöründe tek seferde yapılan en büyük anlaşma oldu.

Anlaşma, Corsa, Astra ve Insignia gibi 1.500 adet modeli kapsıyor ve anlaşma tutarı 50.000.000 TL'yi buluyor. Anlaşma ile ilgili yapılan imza töreninde Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik; "Günlük otomobil kiralama sektörünün önümüzdeki yıllarda çok hızlı bir gelişme göstereceğini öngörüyoruz ve sektörde araçlar çok kısa süreli kullanılacağı için Türk tüketicisinin Opel marka araçlarını test etme imkanı olacak. Yurtiçi seyahat alışkanlıklarının değişerek kiralama bilincinin yaygınlaşacağına ve günlük kiralama sektörünü büyütecek ihtiyacın doğacağına inanıyoruz. Günlük kiralama sektörünün önümüzdeki dönemlerde artan talebini karşılamak üzere Opel markasını uygun fiyat ve düşük maliyet ile konumlandırmaya önem veriyoruz . Bu amaçla yıllık 1.500 aracımızın satışını kapsayan bu anlaşmayı fazlasıyla dikkate almaktayız" dedi. Genel Koordinatörü Hakan Sevim ise, Opel markasını tercih etmelerinin en büyük nedeninin, Opel araçlarının kullanıcılar tarafından çok tercih edildiğini ve özellikle bu yıl kompakt sınıf sedanlar arasında Opel Astra'nın Türk tüketicisinin zevklerine uygunluğunun, yakıt ekonomisinin, teknolojisinin ve güvenliğinin dikkat çektiğini söyledi.Sevim; "Bu yatırım ile, yıl sonunda 60 lokasyonda 6.800 araç ile hizmet veriyor olacağız. Önümüzdeki yıllarda Opel firması ile ülkemizde oto kiralama kültürünün gelişimi için daha kapsamlı ortak projeler geliştireceğiz" dedi.kalan karakter 1000

Ertugrul C. Ertugrul C.

Zeplin Rent a Car'dan araç kiralamak yolda tekerleğinizin patladığında yalnız bırakılmak ,bir de üzerine 400 tl para ödemek demektir. Tekrar tekrar düşünün.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 08.10.2014 13:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN