PİYASA

Toyota Memnuniyette Yine Lider

29.03.2013 Cuma
TOYOTA MEMNUNİYETTE YİNE LİDER
KalDer ve KA Araştırma Limited tarafından Türkiye'nin 81 ilinde 10.969 kişide "Müşteri Memnuniyeti Endeksi" araştırmasında binek kategorisinde üst üste beşinci kez birinci sırada yer aldı. Bu sonuca paralel olarak Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO'su Ali Haydar Bozkurt, aralıksız olarak son 5 yılda gelen birinciliklerin temelinde "güven" unsurunun yattığını söyledi.

kalan karakter 1000

selim selim

yalandan kimse ölmemiş...ne memnuniyeti?

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır3
cevapla 12.04.2013 10:47
Erzurumlu Karekin Erzurumlu Karekin

Lexus nedirki evet haberim var bir japon otomobili bırak Mercedesi benim gözümde passat bile etmiyor, en lüx ve makamsı modeli gs oda ancak passatla eşleşebilir ben yinede passat derim.S le lexus karşılaştırması komik durdu. biraz şu otomobilleri iyi tahlil edin her yönden.maalesef Toyota ülkemizin bir şahini doğanı oldu, söylediğimiz sebeplerden dolayı bu hale geldi ,yoksa kimse toyotaya büyü falanda yapmadı veya bizim molla hocaların uhrucu diyen mübarek nefeslerine kurban gitmedi Toyota,hakettiği bu ne yapalım elden bir şey gelmez.burda kimse ne alman nede japon karşıtı ben yeni çıkan eski İspanyol üretimi şimdi ise wolksvagen grubunun otomobili olan yeni kasa toledoyuda eleştirdim.vede beğenmedim şeklini şemalini.aha oda bir avrupa araba.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır4
cevapla 09.04.2013 22:05
yekta yekta

vay canına ne yorumlar var toyota'yı tofaş'la bir tutanı mı dersin,toyota'ya katır diyeni mi alman hayranlığı her yerde kendini gösteriyor yazık gerçekten..mercedes s320 diyen arkadaş lexus modellerinden bi haber sanırım :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır14
cevapla 06.04.2013 18:55
Erzurumlu Karekin Erzurumlu Karekin

Can teber kardeşime katılıyorum işin doğrusunu söylemiş ,bir tanıdık 60 bin tl verip 2012 model corolla aldı nasıl olurda bu kadar yüksek bir mebla hiç bir özelliği olmayan bir japon arabasına verir onuda anlamadım,özgürün dediğinede katılıyorum Toyota sorunsuz araba derler,sorunsuzluğu klasik ve basit düzlemde bir araba olmasından kaynaklanıyor.Erzurumda kuş seriside sorunsuz çünki sanayideki 13,14 yaşındaki bir çırak bile kuş serisinin motorunu anında tamir ediyor vede sıfırlıyor.Onun için pazarda bizim Erzurumlular gidersinki kuş serilerinin ve toyotanın başına üşüşmüşler,birde corolla hakettiğinden çok fazla değerde satılıyor fiyat olarak.Alman arabası bir başkadır sene 1993 istanbuldan akrabalar geldi Mercedes s 320L model bir araba ile,benimde genç zamanım Müslüm gürses ve Paul baghdadlian şarkıları eşliğinde cumhuriyet caddesinde gözlerimizde gözlük bellerimizde dede ve baba yadigarı tabancalar bir o baş bir bu baş son ses müzikle dolaşırdık ne günlerdi beee... gençlik işte.

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır9
cevapla 05.04.2013 02:51
can teber can teber

katır almak isteyen toyata alır at almak isteyen ise alman alır

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır14
cevapla 04.04.2013 11:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN