PİYASA

Karsan'a Ödül!

27.06.2013 Perşembe
KARSAN'A ÖDÜL!

Londra’da iki ayrı organizasyonda Concept V1’i sergileyen Karsan, ulaşımda erişebilirliği kolaylaştırmayı amaçlayan taksi ve binek araç platformu ile “2013 Global Product Differentiation Excellence Award”/ “2013 Global Ürün Farklılaştırma Mükemmellik Ödülü”nü almaya hak kazandı.

, bu yıl 20 Haziran tarihinde Frost & Sullivan'ın 'da düzenlediği "Urban Mobility 3.0" organizasyonu kapsamında Concept V1 aracının Elektrikli Londra Taksi konfigürasyonunu Siemens Crystal Binası önünde sergiledi. Frost & Sullivan tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen organizasyon kapsamında Karsan'ın kardeş kuruluşu Hexagon Studio tarafından tasarlanan Concept V1'e "2013 Global Product Differentiation Excelllence Ödülü" verildi.
Concept V1; yaşlılar, tekerlekli sandalyeye bağlı olanlar, aşırı kilolu insanlar, hamile kadınlar, çok çocuklu aileler, yolculuğa çıkarken yanına çok fazla eşya veya eğlence-spor ekipmanı alanlar, kısacası geleneksel bir araçla seyahat edemeyecek durumda olan herkes için, özel araçla seyahat etme zorluğunu eve bağlı kalmak için bir neden olmaktan çıkarmayı amaçlayan, herkesi kucaklayan bir araç.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN