PİYASA

Kiralık Araç Arayanların Yeni Adresi

30.05.2014 Cuma
KİRALIK ARAÇ ARAYANLARIN YENİ ADRESİ

Araç kiralama sektörüne hızlı bir giriş yapan www.otoredi.com , kiralık otomobil arayanların yeni adresi olacak.

Otomobil sahibi mi olmalı yoksa ihtiyacın olduğunda kiralamalı mı? Bu sorunun cevabı son yıllarda değişiyor. Gerçekten de canın istediğinde, istediğin araca, ihtiyacın olduğu süre kadar sahip olmak insana büyük bir özgürlük veriyor. Üstelik her seferinde başka bir otomobil kullanma imkanıyla oldukça da eğlenceli bir yöntem. www., 2014 senesi Mayıs ayında otomotiv strateji ve pazarlama yönetimi danışmanlığının yanında internet girişimcisi de olan Kurthan Tarakçıoğlu tarafından yeniden yapılandırılarak uluslararası bir marka haline dönüştürülmek üzere devralındıktan sonra "Kiralamak Güzeldir" felsefesi ile Türkiye'nin her yerinden müşterilerine hızlı ve güvenli online araç kiralama hizmeti veren yenilikçi bir elektronik ticaret platformu olmayı amaçlıyor.

Bu amaç doğrultusunda, araç kiralama sektöründeki kaliteli ve güvenilir işletmeler ağıyla hem uluslararası, hem yerli seçkin araç kiralama markalarına ait 10.000'e yakın aracı müşterileriyle buluşturmayı hedefliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN