PİYASA

Nissan Şampiyonlar Ligi’ne Sponsor Oldu

12.08.2014 Salı
NİSSAN ŞAMPİYONLAR LİGİ’NE SPONSOR OLDU

Nissan, futbol tutkunlarına Şampiyonlar Ligi ile ulaşacak.

Japon devi Nissan, Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonu olarak gösterilen UEFA Şampiyonlar Ligi'ne resmi sponsor oldu. Nissan, programın başlamasıyla birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını şimdiye kadar üç kez kazanan Andrés Iniesta ve Saint-Germain'in kaptanı Thiago Silva ile birlikte çalışacaklarını da açıkladı. İki dünya starı Nissan'ın UEFA Şampiyonlar Ligi sponsorluğu kapsamında markanın elçisi olacak.

Nissan Avrupa, Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bastien Schupp, UEFA Süper Kupası, Nissan'ın ilk resmi UEFA sponsorluk deneyimi ve biz de bu prestijli organizasyonun parçası olmaktan büyük heyecan duyuyoruz diyerek şöyle devam etti; "Heyecan Veren Yenilik" (Innovation that Excites) sloganımız ile UEFA ortaklığımızda da gerçek yenilikler yaratmayı, dünya çapında tüm futbolseverlere heyecan yaşatmayı hedefleyen, sınırları zorlayan bir işbirliği sağlayacağız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN