PİYASA

Doğuş Otomotiv'den Konuyla İlgili Açıklama Geldi

05.10.2015 Pazartesi
DOĞUŞ OTOMOTİV'DEN KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

Volkswagen Grubu otomobillerin Türkiye'de satışını yapan Doğuş Otomotiv, krizle ilgili basın açıklamasında bulundu.

Volkswagen A.G tarafından yapılan açıklama üzerine kamuoyunun bilgisinde olan EA 189 EU5 motor tipindeki dizel araçlar ile ilgili olarak Doğuş Otomotiv'in açıklamasıdır:

Volkswagen Grubu markaları tarafından yapılan açıklama uyarınca; etkilenen araçlar dahil olmak üzere Türkiye'de satışa sunulan tüm araçlarımızın ülkemizin resmi mevzuatlarına, sürüş ve yol güvenliğine uygun olduğunu belirtiriz.

Üretici firmaların devam eden çalışmaları doğrultusunda teknik güncellemeler yapılabilecektir. Gelişmelerle ilgili müşterilerimizle iletişime geçilecektir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız

Saygılarımızla

Doğuş Otomotiv

kalan karakter 1000

Ayhan Ayhan

Ülkemizde Emisyon ile ile ilgili düzenleme olmadığı için ben araçları dünyadan toplar satarım diyor. Güncelleme Gelirse çekişi düşeceği için Yan sanayiler de VW Güncellemesi yaparlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.10.2015 09:54
M.Kemal M.Kemal

Zaten volkswagenin sürüş ve yol güvenliğine kimse laf edemez edmiyorda edecek olsa 4 ay sıraya girip beklermi Türkiyede o fiyata binilecek en kalite araba tartışmasız .... açıklamayı emilsiyon hakkında yapında bu araç sahiplerinin içini rahatlatın .....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.10.2015 19:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN