PİYASA

Toyota fırsatları devam ediyor

06.02.2017 Pazartesi
TOYOTA FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

Japon marka, ocak ayından sonra şubat ayında da yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, kurlardan doğan maliyet artışlarını 2017 model yılı otomobil fiyatlarına henüz tam olarak yansıtmayan markanın şubat sında, 2016 model yılı 'ların dizel modellerinde 6 bin 500 liraya, diğer modellerinde ise 3 bin liraya varan imkanı bulunuyor.

2016 model yılına ait 'ların avantajlı fiyatlarla yer aldığı kampanyada, Yaris Hybrid 6 bin 200 lira indirimle satılırken, diğer Yaris modellerindeki indirim 3 bin lirayı buluyor. Hilux'da ise 5 bin liraya varan indirim sağlanıyor.

Yüzde 1,20'den başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota'nın şubat kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının ağustos ayında başlayabiliyor.

Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda takas imkanı da sağlanıyor.

ÇİFTÇİLERE ÖZEL KREDİ

Toyota, tarım ve hayvancılık geliri olan çiftçilere de şubat kampanyasında özel avantajlar sunuyor. ALJ Finans ve Garanti Bankası tarafından sunulan "çiftçi kredisi" imkanına nda da devam eden Toyota'nın bu uygulamasından yararlanmak isteyen çiftçiler için eşit ödemeli, 6 ayda 1 ödemeli, yılda 1 ödemeli ve hasat dönmelerinde ödemeli kredi seçenekleri bulunuyor.

"Çiftçi kredisi" ile Toyota sahibi olmak isteyen çiftçiler yüzde 1,32'den başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor.

BİZE ULAŞIN