PİYASA

1915 Çanakkale Köprüsü'nün önemi

24.02.2017 Cuma

ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Çanakkale'de yapılacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün önemine dikkat çekti.

ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'de işadamları, sivil toplum temsilcileri ve muhtarların katılımıyla gerçekleşen toplantıda, bakanlığın yatırımlarını anlattı; Çanakkale 'nün önemine dikkat çekti.


Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Kongre ve Fuar Merkezi Dr. İbrahim Bodur Salonu'nda gerçekleşen toplantıya, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, Çanakkale ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Tayyar Ertem, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülend Engin, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, MHP İl Başkanı Hakan Pınar, işadamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlar katıldı.


1915 Çanakkale Köprüsünün ihalesini kazanan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Koreli ortakları da toplantıya katılarak, Bakan Arslan'ı dinledi. Toplantıda, bakanlığın Çanakkale'ye yaptığı yatırımların anlatıldığı film gösterimi yapıldı. AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan ile Çanakkale Valisi Orhan Tavlı birer konuşma yaptı.

BİZE ULAŞIN