PİYASA

Türkiye tarihinin en yüksek otomotiv üretimi gerçekleşti

25.02.2017 Cumartesi

TOFAŞ, 2016 yılında ulaştığı toplam üretim rakamıyla bir rekora imza attı.

CEO'su Cengiz Eroldu, 383 bin üretimi ile TOFAŞ'ın, Türkiye'de yapılmamış bir gerçekleştirdiğini söyledi. Eroldu, TOFAŞ'ın bu rakamla şu an Türkiye tarihinin en yüksek üretim ünvanını aldığını belirtti.

Fiat, 2015 yılında başlattığı 'Yılın yıldız bayileri ödülü ile bayilerin sergilediği performansa göre ödüllendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kayseri'de faaliyet gösteren İnciroğlu , bu değerlendirme de 'Bronz Bayi ödülüne layık görüldü. Müşteri memnuniyeti, Pazar payı, hizmet kalitesi gibi birçok kriterde başarı elde eden İnciroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu'na ödülü Tofaş CEO'su Cengiz Eroldu verdi.

İnciroğlu Otomotiv'de gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan İnciroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu, başarının anahtarının yapılan işi sevmek ve inanmak olduğunu söyledi. İnciroğlu, 'Mutlu bir günümüz. Başarının anahtarı inanma, yaptığınız işi sevmek ve çok çalışmaktan geçiyor. Biz de markamıza inandık, inanarak bu başarıları kazanıyoruz. Hedeflerimizi yüzde 110 gerçekleştirerek, il pazar payımızı yüzde 21 arttırarak, geçen seneye oranla yüzde 30 artışla iç süreçlerimizi, marka süreçlerimizi, müşteri memnuniyetimizi, kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye 3'ncülüğü ve Bronz Yıldız Bayi Ödülü'nü kazanmış bulunuyoruz. Bu ödüle katkısı bulunan CEO'muz Cengiz bey, direktörlerimiz, Fıat yöneticilerimize minnettarım, teşekkür ediyorum. Grup çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu başarıların devamını diliyorum. Çıtayı yükselttik, bu çıtanın altına düşmek yok. Türkiye birinciliğini yani altın bayi ödülünü almak için çalışacağız, herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN