ONNO USTA

BMW 316i Almamı Önerir Misiniz?

22.01.2016 Cuma
BMW 316İ ALMAMI ÖNERİR MİSİNİZ?

Onno Usta sorularınızı yanıtlamaya devam ediyor.

İkinci elde 2002 model BMW 316i almayı planlıyorum. Ancak internet üzerinde yaptığım araştırmalarda bu aracın ön takım parçalarının da çok hassas olduğunu duydum. Sizce internette belirtilen bu bilgiler doğru mu? Bu aracı tavsiye eder misiniz?
Burcu Aksu
Sayın Burcu Aksu,
Satın almayı planladığınız E46 Kasa BMW 3.16i için belirttiğiniz havayastığı sorunu ile ilgili duyduğum bir şey yok ama varsa bile yetkili servis tarafından giderilecektir. Türkiye'nin farklı özelliklerdeki yol şartları ve biraz da kullanıcının kullanım karakteri dikkate alındığında her araçta olduğu gibi BMW'de de ön ve arka takımlar, süspansiyon ve frenlerin ömrünü kullanıcı karakteri de belirler. Sonuçta satın almayı düşündüğünüz aracın BMW olduğunu da dikkate alırsak kaliteli ve güvenli bir model alacağınızı hatırlatmak isterim.

kalan karakter 1000

Zafer Zafer

Kesinlikle 320 alin yakıt felan hemen hemen aynı hatta 320 dizel en önemlisi kesinlikle acele etme iyice arastir gerekirse 5 araba ekspertiz yaptir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.01.2016 05:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN