KAMPANYALAR

Citroën’den Şubat Ayı Fırsatı

17.02.2015 Salı
CİTROËN’DEN ŞUBAT AYI FIRSATI

Citroën, şubat ayında sıfır faiz ve çok cazip koşullar ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor. Citroën’nin tüm binek ve ticari modelleri için geçerli olan kampanya kapsamında; otomobil severlere 20 bin TL’lik kredi kullanımında 20 ay %0 faiz seçeneği veya %0,89 faizli kredi avantajı sunuluyor. Şubat ayı süresince devam edecek kampanya fırsatı ile Citroën’nin en çok tercih edilen “C- Elysée” ve “C4 Picasso” modellerinin tüm versiyonlarına avantajlı fiyatlarla sahip olunabilecek.

Citroën binek ve ticari araçları cazip faiz avantajlarıyla otomobil severlere sunuluyor.

C- Elysée; ekonomik motorları, avantajlı fiyat seviyesi ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çekiyor. Sınıfının en geniş dingil mesafesine sahip olan C-Elysée tüm yolcularına konforlu bir yolculuk sunuyor. 3 silindirli 1.2 VTi BMP, 4 silindirli ve 1.6 HDi 92 HP gücündeki modellerin tamamı kampanya kapsamında yer alıyor.

5 kişilik Citroën C4 Picasso ve 7 kişilik Citroën Grand C4 Picasso modelleri de şubat ayı boyunca avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Citroën ticari araçlarda da %0 faiz ve %0,89 faizli kredi avantajı sunuluyor.

BİZE ULAŞIN