KAMPANYALAR

Citroen'den Kasım Ayına Özel Kampanya

06.11.2015 Cuma
CİTROEN’DEN KASIM AYINA ÖZEL KAMPANYA

Citroën, binek modellerinde “kaçırılmayacak indirimler ve çok cazip faiz seçenekleri” ile Citroën sahibi olma fırsatı sunuyor.

Kasım ayı süresince Citroën'in modellerinden C4 Picasso'da 4.000 TL'ye, C4 Cactus'te 7.000 TL'ye, C1'de 5.000 TL'ye, yeni C4'te 2.500 TL'ye ve C-Elysée'de de 4.000 TL'ye varan indirim fırsatları sunuluyor.Ayrıca her beklentiye uygun faiz seçenekleri de Citroën bayilerinde sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında ödeme avantajlarının yanı sıra; 5 kişilik C4 Picasso'da yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavan donanımı da hediye ediliyor.

Citroën'in faiz kampanyası Kasım ayında da devam ediyor. C1, C3 ve C-Elysée modellerinin tüm versiyonlarında 15.000 TL'lik kredi kullanımına 15 Ay %0 faiz imkanı sunulurken; C4, C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinin tüm versiyonlarında da 30.000 TL'lik kredi kullanımına 24 Ay %0,79 faiz avantajı sağlanıyor.

5 kişilik Citroën C4 Picasso ile geniş ailelerin tercihi 7 kişilik Citroën Grand C4 Picasso modelleri de Kasım boyunca uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. 7'' dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilir 12'' HD panoramik gösterge ekranı ile teknolojiyi taşıyan C4 Picasso tasarımı ve donanım özellikleri mümkün. C4 Picasso tüm özelliklerin yanı sıra yeni nesil verimli BlueHDi motoru ve yeni EAT6 tam otomatik şanzımanıyla öne çıkıyor.

Citroën C4 Cactus, tüm araç komutlarının tek ekrandan yapabilme kolaylığını sağlayan 7'' dokunmatik tableti, kanepe görünümlü geniş ön koltukları ve tavana yerleştirilen yolcu hava yastığı (Airbag in Roof teknolojisi) sayesinde daha geniş oturma alanı sunuyor. C4 Cactus'ün valizi Top Box torpido gözü, aynı zamanda işlevselliği ve kolay erişebilir olmasıyla da kullanıcıya büyük rahatlık sağlıyor. Özel yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavanı ise içeri giren ışığı filtrelerken, kullanıcıları UV ışınlarından koruyor. Citroën binek otomobiller, Kasım ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde tüketiciler ile buluşuyor!

BİZE ULAŞIN