KAMPANYALAR

VW Crafter Okul’da Fırsat

08.08.2016 Pazartesi
VW CRAFTER OKUL’DA FIRSAT

Volkswagen, okul dönemi öncesi yeni araç satın almayı düşünenler için Crafter Okul’u özel avantajlarla sunuyor.

Volkswagen Ticari Araç, yeni okul dönemine yeni bir araçla başlamak isteyenler için sınırlı sayıdaki Volkswagen Crafter modellerinde cazip fırsatlar sunuyor. Volkswagen Ticari Araç'ın Crafter modelinin okul servisleri için geliştirdiği versiyonu Crafter Okul, 16+1, 18+1, 19+1 ve 22+1 yolcu kapasitesi seçenekleriyle satın alınabiliyor.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği'ne uygun olarak tasarlanan ve herhangi bir ek düzenleme gerektirmeyen Crafter Okul; lüks segment koltuklar, körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu, hız sabitleyici, radyo kumandalı direksiyon, orijinal iç kaplama, sis farı, manuel açılabilen acil çıkış kapağı ve arka yolcu bölümü camlarında özel perde sistemi gibi standart donanımlarıyla fark yaratıyor. EU6 motorlu Crafter Okul modellerinde ayrıca otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve eve geliş-evden çıkış aydınlatma sistemi gibi konfor öğeleri de bulunuyor.
Crafter Okul, standart olarak sunduğu aktif güvenlik özellikleriyle de etkileyici. ESP viraj dengeleme sistemi, ABS, ASR (anti patinaj sistemi), BAS (fren yardımcısı), Hill Holder (yokuş yukarı kalkış yardımı), USC (viraj içine savrulma kontrolü), ROM (devrilme koruması), RMI (denge kaybı koruması) bu güvenlik sistemlerinden bazıları. Ayrıca körüklü sürücü koltuğu da sürücünün rahatını ve güvenliğini sağlıyor.
Crafter Okul, dört silindirli çift turbo 2.0 TDI Euro 6 dizel motorla sunuluyor. 163 PS güç üreten motor, şehir dışında 100 kilometrede 6,7 lt tüketim değeri sunuyor.
20 bin km bakım aralığıyla sunulan Crafter Okul, her bakımda sadece 7 litre yağ değişimine ihtiyaç duyarak bakım maliyetlerini de düşürüyor. Crafter Okul, 12 yıl paslanmazlık, 3 yıl boya, 2 yıl sınırsız km + 1 yıl için 250 bin km'ye kadar mekanik ve üst yapı garantisi ile sınıfının en uzun garanti değerlerini sunuyor.
Crafter Okul, aracını yenileyecek olan ve yeni araç satın alacak olan kullanıcılar için Ağustos ayı boyunca, sınırlı sayıda araç için okul sezonuna özel fırsatlarla satışa sunuluyor.
BİZE ULAŞIN