KAMPANYALAR

Eylül Ayında Toyota Fırsatları

06.09.2016 Salı
EYLÜL AYINDA TOYOTA FIRSATLARI

Toyota’nın eylül ayı kampanyasında Yaris Hybrid ve pick-up modeli Hilux için özel avantajlar sunuluyor.

Yaris Hybrid için ise 3 bin TL'ye varan indirim veya 24 bin lira için 18 ay taksit seçeneğine "0" faiz uygulamalarından biri tercih edilebilecek. Hilux Hi Cruiser'a sahip olmak isteyenlere de kampanyada sunulan 5 bin TL'lik indirim veya 25 bin TL için 20 ay vadeye "0" faiz alternatifi bulunuyor.

İndirim yerine kredi kullanmak isteyenlere büyük fırsatlar sunan eylül kampanyasında; 3 bin TL'ye varan indirim ile sunulan Yaris 1.33 için 17 bin TL ve Hilux 4x2 modellerinde de 24 bin TL'lik 12 ay vade kullanımında da "0" faiz uygulaması devam ediyor. Hilux'da eylül kampanyası dahilinde 5 bin TL'ye varan indirimler uygulanırken, Hilux'a 76 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün oluyor.


Toyota'nın, eylül ayı kampanyasında 6 bin TL'ye varan indirimlerin yanında taksitler de 6 ay ertelenebiliyor. Yüzde 1,25'ten başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota'nın eylül kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının Mart ayında başlayabiliyorlar. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda "takas" imkanı da bulunuyor.
BİZE ULAŞIN