KAMPANYALAR

Toyota indirimlere devam ediyor

24.05.2017 Çarşamba
TOYOTA İNDİRİMLERE DEVAM EDİYOR

Bayram ve Yaz tatiline sayılı günlerin kaldığı şu günlerde yeni bir araçla girmek isteyenlere ayrıcalıklar tanıyan Toyota kampanyalara devam ediyor.

Toyota Plaza Onatça Genel Müdürü Faruk Sakar Mayıs ayında gerçekleşen kampanyaların cazip tekliflerinin müşterileri memnun ettiğini vurguladı.

Efsane araç Toyata Corolla'nın benzinli modellerinde indirimin 9 bin 500 liraya, dizellerde ise 7 bin liraya ulaştığını belirten Faruk Sakar müşterilerini, her bütçeye uygun, benzersiz ödeme koşulları sağlayan Toyota Plaza Onatça showroomuna davet etti.

Fiyat indirimi yanında sıfır faizli 12 ay kredi seçeneğinin de uygulamada olduğunu anlatan Faruk Sakar, "Auris, Auris TS 1.6 benzinli ve Auris 1.33 Life versiyonu için, ayrıca C-HR modelinin benzinli versiyonları ve 2017 model Yaris için cazip indirimler uyguluyoruz.

Avensis'in benzinli versiyonlarında ve Hilux 4x4 Hi-Cruiser A/T modelinde indirimleri devam ederken Toyota'nın en güçlü hibrit modeli RAV4 ve C-HR Hybrid de ÖTV teşviği ile çok avantajlı fiyatlarla sunuluyor" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN