KAMPANYALAR

Euromaster’dan 69 TL’ye klima gazı dolumu kampanyası!

15.06.2017 Perşembe

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, klima gazı dolumu kampanyasıyla otomobil sahiplerini serinletecek yeni bir kampanyaya imza atıyor. Hızlı, kaliteli ve güvenilir servis anlayışıyla ön plana çıkan Euromaster'da, 31 Temmuz tarihine kadar KDV dahil sadece 69 TL'ye klima gazı dolumu fırsatı sunuluyor. Euromaster uzmanları, her yıl polen filtresi değişimini ve 2 yılda bir de klima gazı dolumunu, sürüş konforu ve vücut sağlığı için öneriyorlar.

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200'e varan servis noktası ile lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yaz döneminde de avantajlı kampanyalara imza atarak otomobil severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Klima gazı dolumu kampanyasına katılan Euromaster servis noktalarında klima gazı dolumu işlemi, 31 Temmuz tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında KDV dahil 69 TL'ye gerçekleştiriliyor.

Euromaster servis noktalarında ayrıca, klima sisteminin diğer gerekli bakım ve kontrolleri de yapılarak, polen filtresi değişimi, klima gazı kaçak tespiti, bakteri temizliği, klima kompresörü ve termostatı bakımı gibi hizmetler de sunuluyor. Euromaster uzmanları, her yıl polen filtresi değişimini ve 2 yılda bir de klima gazı dolumunu, sürüş konforu ve vücut sağlığı için öneriyorlar.

BİZE ULAŞIN