HABERLER

Otogaz Performanslıdır

25.01.2013 Cuma
OTOGAZ PERFORMANSLIDIR
Otogaz kullanımında performans kaybı yaşanmaması için öncelikle araç dönüşümünün, dönüşüm sertifikası olan yetkili bir serviste araca uygun kit ile standartlara uygun bir şekilde yapılması gereklidir. Dönüşümü tüketici kendisi yaptırıyor ise dönüşüm servisinin yetkili olup olmadığını öğrenmek için servisin TSE Yeterlilik Belgesi ve Makine Mühendisleri Odası Tescil Belgesi olup olmadığını sorgulayabilir. Araç üreticisi garantisinde dönüştürülmüş otogazlı araç söz konusu ise dönüşüm ile ilgili endişeler zaten ortadan kalkar.

Dönüşüm sonrasında diğer yakıt kullanan araçlarda olduğu gibi aracın gerekli bakım ve kontrolleri aksatılmamalıdır.

Otogaz, yeni nesil otogaz sistemleri, düzenli bakım ve kontroller ve doğru marka otogaz kullanımı ile sanıldığının aksine yüksek performans sunar.

Ayrıca araçta sürekli olarak kaliteli marka otogaz kullanılmalıdır. Kullanılan otogaz ürünü, aracın performansını arttıran önemli bir unsurdur. Her otogaz ürünü birbiri ile aynı olmadığı için kaliteli ve güvenilir markaların araçta sürekli kullanımına özen gösterilmelidir.


Geliştirilmiş formüllü Aygaz Otogaz ile daha yüksek performans

Geliştirilmiş formüllü Aygaz Otogaz daha temiz bir motor, dolayısıyla daha iyi yanma ve daha üstün performans sunuyor. Aygaz Otogaz 'ın geliştirilmiş formülü, motorda birikmiş olan kurumu yok ederken ilerleyen zamanlarda tekrar kurum oluşmasını engelliyor. Bu temizlik etkisi sayesinde aracın ivmelenme süresinde iyileşme görülürken, yakıt tüketimi de azalıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN