HABERLER

Cargo’nun En Güzel Halleri

04.12.2012 Salı
CARGO’NUN EN GÜZEL HALLERİ

Kamyoncunun Hayatı/Yollar Sizin Gözünüzle Daha Çekilir Olsun temalı Birinci Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın kazananları belli oldu.

d Otosan'ın Cargo markası çatısı altında oluşturduğu Ford Cargo Sanat Atölyesi'nin düzenlediği "Kamyoncunun Hayatı/Yollar Sizin Gözünüzle Daha Çekilir Olsun" temalı Birinci Ulusal ı'nın kazananları, ödüllerini aldı. Dereceye giren eserler 3-9 Aralık 2012 tarihleri arasında, VKV Ford Otosan Gölcük Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi'nde sergileniyor. Foto muhabiri-belgesel yapımcısı Coşkun Aral danışmanlığında oluşan jüri üyelerinin, yaratıcılık ve teknik açıdan yaptığı 4 aşamadan oluşan değerlendirme sonucunda Adapazarı'ndan İhsan Korkut birinci olurken, yarışmada ikinci İstanbul'dan Emre Soytürk, üçüncü ise Kayseri'den Ahmet Peşkersoy oldu. Van'dan Ruşen Murat Takva mansiyon, İstanbul'dan Emirhan Karamuk ise Ford Cargo Özel Ödülü'nü aldılar. Ödül alan fotoğraflar sergi dışında www.fordcargosanatatolyesi.com adresinden de görülebiliyor.

Fotoğraflar için linke tıklayınız...www.otohaber.com.tr/fotohaber/Otomobiller/ford-cargonun-duzenledigi-fotograf-yarismasi-sonuclandi


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN