HABERLER

Makyajlı Citroen C4’ün Fiyatı Belli Oldu

23.06.2015 Salı
MAKYAJLI CİTROEN C4’ÜN FİYATI BELLİ OLDU

Citroen’in Xsara’nın yerini alan C4’ün 2010 yılından beri yollarda olan ikinci nesli makyajlı haliyle Türkiye’de satışa sunuldu.

İlk olarak 2004 yılında, o dönem Fransız markanın oldukça iddialı olduğu Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılan ve Xsara modelinin halefi olarak koltuğu devralan Citroen C4, 2010'dan bu yana ikinci nesliyle yollarda... Aradan geçen 4 yılın ardından karizmatik ve yakışıklı görünmek isteyen C4, makyajlandı ve Türkiye'de satışa sunuldu.

Makyajlanan C4'ün yüzünde ilk dikkat çeken hareketli LED gündüz farları olurken, bu farlar karartılmış bir zemin üzerine yerleştirilmiş.

İki yeni renk seçeneğinin(Stone Gray ve Planinum Grey) sunulduğu 2015 Citroen C4'ün arka bölümünde de 3D efekti yaratılmış stoplar öne çıkıyor. Ayrıca 18 inç alaşım jantlar makyajlı modelin yenilikleri arasında yer alıyor.

İç mekanda iki farklı döşeme seçeneği sunulurken, asıl dikkat çeken 7 inç boyutundaki multimedya ekranı oluyor. Bu ekran bazı tuş ihtiyaçlarına da cevap vererek orta konsol üzerindeki tuş karmaşasına çare niteliğinde...

Makyajlı C4'ün kaputunun altında iki adet Puretech benzinli motor sunulsa da Türkiye'de şu an için yalnızca 92 HP'lik HDi motor manuel şanzımanla, 115 HP'lik versiyonsa otomatik şanzımanla satılıyor. Makyajlı C4, 60.700 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

BİZE ULAŞIN