HABERLER

Otomotiv endüstrisinin yıldızları bu fuarda buluşuyor

06.04.2017 Perşembe

Türkiye'de düzenlenen uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı ‘Automechanika Istanbul’ bugün kapılarını açıyor.

Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık işbirliği ile düzenlenen Automechanika Istanbul 2017, 6-9 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 33 ülkeden 1200'ün üzerinde katılımcıyı sektör profesyonelleri ile bir araya getiriyor. Fuar, Türkiye'nin konumu itibarı ile çevre ülke pazarlarına yatırım yapmayı hedefleyen tüm yerli ve yabancı firmalar için bölgenin en önemli uluslararası ticaret platformu olarak öne çıkıyor. Son yıllarda, yerli firmaların yanı sıra yabancı firmaların da yoğun ilgi ve talebi ile Automechanika Istanbul, Frankfurt ve Shanghai'dan sonra otomotiv endüstrisinin en büyük 3. fuarı olarak konumlanıyor.

OTOMOTİV DÜNYASINA DAİR HERŞEY BİR ARADA

Toplam 13 salonda düzenlenecek olan Automechanika Istanbul'da, ziyaretçiler aradıkları ürün ve firmaları; Parça ve Sistemler, Onarım ve Bakım, Yağ, Akü, Aksesuar, Reifen Jant ve Lastik, El Aletleri, Oto Yıkama ve Truck Competence olmak üzere oluşturulan 7 özel bölümde kolayca ve yorulmadan bulabilecekler.

Ayrıca, bu yıl ilk kez düzenlenecek olan "E-mobility ve Geleceğin Teknolojileri", mobility ve geleceğin teknolojileri konusundaki baş döndürücü yenilikler için bir buluşma noktası olacak. 7. salonda organize edilen özel sergi ve forum alanında Otomotiv ana sanayi, tedarikçiler ve yeni girişimciler, bu özel alanında alternatif sürüş sistemleri, otonom sürüş, geleceğin filo yönetimi, akıllı şarj istasyonları, data yönetimi, alternatif yakıt teknolojileri konusundaki çalışmalar sergilenecek. Uzaktan bakım, telediagnostik, pil ve akü alanındaki heyecan verici teknolojik gelişmeler tartışılacak ve sunumlara yer verilecek.

BİZE ULAŞIN