HABERLER

Sabiha Gökçen Havalimanı'na bin 600 araçlık ekoPark!

13.04.2017 Perşembe
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NA BİN 600 ARAÇLIK EKOPARK!

Sabiha Gökçen Havalimanında bin 500 araçlık Park Et Devam Et otoparkıyla vatandaşlara hizmet veren İSPARK, yaşanan yoğunluğa ve artan taleplere çözüm üretmek amacıyla bin 600 araçlık EkoParkı da hizmete açtı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin desteği ile toplu ulaşım istasyonlarına yakın yerlerde düşük ücretli ve kısa mesafeli otoparkları hizmete açmaya devam eden İSPARK, Sabiha Gökçen Havalimanı yakınında bin 600 araçlık EkoPark Otoparkını hizmete açtı.Vatandaşlar 24 saat parklanmaya 8 TL ücret ödeyerek kısa zamanda Havalimanına ücretsiz servis araçlarıyla taşınıyor.

İSTANBUL KART VEYA KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakikalık mesafede olan otopark, 24 saat boyunca 8 TLye hizmet veriyor. Yolcular için bekleme salonunun olduğu otoparkta giden ve gelen yolcular için 5 dakikada bir ring yapan ücretsiz servis araçları da bulunuyor.Ayrıca İstanbulkart ve kredi kartı ile otoparkta ödeme yapılabiliyor.

Toplu taşıma noktalarına yakın yerlerde Park Et Devam Et otoparklarının açılmaya devam edeceğini belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut İstanbul Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hava alanlarına yakın yerlerde kısa mesafeli ve düşük ücretli otoparkları hizmete açıyoruz dedi.

İSPARK, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarında Park Et Devam Et otoparklarıyla ve ücretsiz ring servisleriyle sürücülere hizmet veriyor.

BİZE ULAŞIN