otohaber_logo
Haberler
Esquire X Rally Bodrum Yaza Merhaba Partisi
Rally Bodrum X Esquire Yaza Merhaba Partisi Esquire Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Umut Evirgen'in ev sahipliğinde Dilan Çiçek Deniz, Burak Yamantürk, Necip Memilli, Celil Nalçakan ve Burak Çelik katılımıyla gerçekleştirildi.
Esquire X Rally Bodrum Yaza Merhaba Partisi

Petrol Ofisi Maxima 2024 Türkiye Ralli Şampiyonası'nın 3'üncü yarışı olan Rally Bodrum, Duja Hotels ev sahipliğinde genç pilot Kerem Kazaz eşliğinde copilotluk deneyimi yaşatarak başladı. Etkinlik Duja Hotels'in CEO'su Şahin Seval ve Satış-Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay'ın ev sahipliğinde Titanic Luxury Collection Bodrum'da gerçekleştirildi. Benzersiz bir deneyim yaşayan konuklar arasında Türkiye'nin önde gelen seyahat acentelerinin üst düzey yöneticileri, Esquire Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Umut Evirgen, ünlü isimler Dilan Deniz Çicek, Burak Yamantürk, Necip Memili, Celil Nalçakan ve Burak Çelik yer aldı.


1 / 10

Diğer bir etkinlik ise tüm misafirlerin Duja Hotels ve Tecno işbirliği ile Drift deneyimi yaşamasıydı. Bu etkinliğin ardından ralli otomobilleri ile Bodrum Belediye Meydanındaki start alanına giden konuklar yarışın startını verdiler. Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Kurgan ile Bodrum İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Durmuş'un katılımıyla gerçekleşen start seremonisi sonrası ralli araçları Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde yüzlerce sporsever tarafından heyecanla izlendi.

2 / 10

Duja Hotels ev sahipliğinde gerçekleşen finiş töreninde, kazananlar kupaları ile buluştu. Kutlamaların yeni yıldızı olmaya aday olan meyveli gazlı içecek, Magico Cielo'yu patlatarak başarılarını kutlayan sporcular aynı zamanda eski bir geleneğin geri dönüşünü yaşadı.

3 / 10

Dilan Çiçek Deniz, Umut Evirgen

Dilan Çiçek Deniz, Umut Evirgen

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Kaymakamlığı, Milas Kaymakamlığı, Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi tarafından desteklenen TECNO, Duja Hotels, Çözüm Ortağı, Evofone, VST Tour, Oasis Bodrum, Pars Entertainment, Magico Cielo, SHA Gayrimenkul İnşaat sponsorluğunda, Bodrum Gazeteciler Cemiyeti katkıları ile düzenlenen organizasyon 28 Nisan günü finiş seremonisi ile sona erdi. Törende dereceye giren sporcular Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Gemalmaz, Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Kurgan, Bodrum Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Engin Başol ve Seha Ergene ile sponsor firma yetkililerinden aldı.

4 / 10

Özgür Atanur, Kerem Kazaz, Umut Evirgen

Özgür Atanur, Kerem Kazaz, Umut Evirgen

Karya Otomobil Spor Kulübü (KAROSK) tarafından 26-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen Rally Bodrum, Castrol Ford Team Türkiye takımından Ali Türkkan-Oytun Albayrak ekibinin liderliği ile sona erdi. Ayrıca Jandarma 185.Yıl özel etabında en iyi zamanı yapan Türkkan-Albayrak, jandarma özel ödülünü de kazanırken, ekip aynı zamanda sınıf 3 birinciliğinin de sahibi oldu.

5 / 10

Necip Memili

Necip Memili

Yarışın genel klasman ikinciliği ve sınıf 2 birinciliğini GP Garage My Team'den Ümit Can Özdemir-Kutay Ertuğrul ekibi kazanırken, üçüncülüğün sahibi de Parkur Racing takımından Duja Hotels destekli Kerem Kazaz-Corenitn Slyverstre ekibi oldu. Bodrum ve Milas'ın doğal güzelliklerini gözler önüne seren asfalt zeminli etaplara 2 gün süren 476 kilometre uzunluğundaki rallinin Markalar Birincisi Castrol Ford Team Türkiye olurken, Takımlar birinciliğini de GP Garage My Team elde etti.

6 / 10

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz

Kazaz-Slyverstre, gençler birinciliğinin yanı sıra organizasyon sponsorlarından özel ödülü olan TECNO nun harika kamerası ile öne çıkan serisi Camon 20 hediye olarak kazandı.

7 / 10

Burak Yamantürk

Burak Yamantürk

8 / 10

Burak Çelik

Burak Çelik

9 / 10

Celil Nalçakan

Celil Nalçakan

10 / 10

Cihan Şimşek

Cihan Şimşek

Diğer Haberler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.