otohaber_logo
Haberler
Esquire bahar sayısı çıktı
Esquire dergisinin bu bahar sayısı, alışılagelmişin ötesine geçerek sanat ve kültür dünyasının kalbine bir yolculuk vaat ediyor.
Esquire bahar sayısıyla sanat ve kültür dünyasının kalbine yolculuk

Esquire dergisinin bu bahar sayısı, alışılagelmişin ötesine geçerek sanat ve kültür dünyasının kalbine bir yolculuk vaat ediyor. Tiyatro, sinema ve edebiyatın ardındaki derin hikayelere dalarken, Serkan Keskin'in "Saatleri Ayarlama Enstitüsü" eserinden esinlenen muhteşem kapak çekimi ve 55 karakterin hikayesiyle başlıyoruz. Semaver Kumpanya'da gerçekleşen bu özel çekim, Emre Doğru'nun objektifinden ve Umut Evirgen'in kaleminden bizlere ulaşıyor.

 

Serdar Biliş ile tiyatro sanatının incelikleri ve Ahmet Hamdi Tanpınar'ın edebiyatının sahneye uyarlaması üzerine çarpıcı bir sohbet, sanatın farklı yönlerini keşfetmemize olanak tanıyor. Aynı zamanda, Esra Bilgiç ile Katar çölünün büyüleyici atmosferinde gerçekleştirilen kapak çekimi, zamanın ve mekanın oyunculuk üzerindeki etkilerini sorguluyor.

 

Yenilikçi tiyatro trendleri, ünlülerin son dövmelerinin arkasındaki hikayeler, gece hayatının yaratıcılık üzerine etkileri gibi çeşitli konular, derginin sayfalarında hayat buluyor. İlişkiler üzerine filmlerin psikolojik analizleri, mimarlık ve yazarlık arasındaki ilişki gibi derin konular ise zihin açıcı sohbetlere kapı aralıyor.

 

Erkek yaşam tarzına dair rehber niteliğindeki içerikler de dergide geniş yer buluyor. Steve McQueen'den ilham alan scrambler motosikletler, piyasadaki en iyi fotoğraf makineleri, ikonik filmlerden esinlenmiş saatler ve unutulmaz film müziklerine dair özel incelemeler, okuyuculara benzersiz bir deneyim sunuyor.

 

Dergi, aynı zamanda futbolcuların moda dünyasındaki yeni yüzleri, yakın gelecekte hayatımızı değiştirecek teknolojiler ve dünya çapında kültleşmiş sokak lezzetleri gibi konularla da yaşam tarzımıza yeni perspektifler katıyor.

 

Esquire, bu sayısıyla sanatın, modanın ve teknolojinin kesişim noktasında okuyucularına eşsiz bir rehber olmayı hedefliyor. Her sayfasında yeni bir keşif ve ilham kaynağı bulunan dergi, erkeklerin yaşam kılavuzundan çok daha fazlasını sunuyor.

Diğer Haberler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.