otohaber_logo
Hibrit ve Elektrik Modellerin Araç Kiralamadaki Payı Artmaya Devam Ediyor
TOKKDER
Hibrit ve Elektrik Modellerin Araç Kiralamadaki Payı Artmaya Devam Ediyor

TOKKDER Operasyonel Kiralama Sektör Raporu”na göre operasyonel araç kiralama sektörü yılın ilk 9 ayında 52 milyar 400 milyon TL’lik yeni araç yatırımı yaparak 51.600 adet aracı filosuna kattı.

Nissan Yeni Yatırımlarını Açıkladı
NISSAN
Nissan’dan Yeni Elektrikli Otomobil Yatırım Planları

Nissan, İngiltere’de üretileceği üç yeni elektrikli aracında batarya üretimi ve altyapısı kuracak ve Japon üretici gelecek planlarında 3 milyar sterlin yatırım yapacak.

Kış Lastiği Zamanı Geldi
Kış LASTIğI
Kış Lastiği Zamanı Geldi

Şehirlerarası karayollarında yük ve yolcu taşıyan araçlarda kış lastiği takılması zorunluğu 1 Aralık 2023’te başlayacak ama sürüş güvenliği düşünüldüğünde tüm araçlarda kış lastiği takılması gerekiyor.

Hyundai’nin Yeni Elektrikli Araç Fabrikasının Temelleri Atıldı
HYUNDAI
Hyundai’nin Yeni Elektrikli Araç Fabrikasının Temelleri Atıldı

Hyundai, ilk fabrikasını açtığı yer olan Ulsan’da yeni bir elektrikli araç üretim tesisi kurmayı planlıyor ve 2026 yılında seri üretime başlama beklenen yeni tesiste yılda 200.000 adet elektrikli araç imal edilecek.

Michelin Rehberi İstanbul, İzmir, Bodrum 2024 seçkisine giriş yaptı
MICHELIN REHBERI
Michelin Rehberi'ne Yeni Noktalar Katıldı

Dünyaca ünlenen ve restoran tavsiyesi noktasında referans sayılan Michelin Rehberi'ne İstanbul, İzmir, Bodrum'dan yeni restoranlar eklendi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.