HABERLER

Aygaz Dönüşümcü Kulübü Kazandırıyor

31.01.2013 Perşembe
AYGAZ DÖNÜŞÜMCÜ KULÜBÜ KAZANDIRIYOR
Aygaz Dönüşümcü Kulübü, yetkili otogaz dönüşüm merkezlerinin Aygaz şemsiyesi altında toplanacağı, mevcut gelirlerine ek olarak maddi kazanç elde edebileceği, hem birbirleriyle, hem de Aygaz'la düzenli iletişim içinde olacakları Türkiye'nin ilk ve tek dönüşümcü kulübüdür.


Aygaz Dönüşümcü Kulübü Ne Avantajlar Sunuyor?

Aygaz Dönüşümcü Kulübü'ne üye olduktan sonra, aracına otogaz dönüşümü veya otogaz bakımı yaptığınız müşterileriniz Parolu kartları ile Aygaz'dan otogaz aldıkça, siz de paropuan kazanacaksınız. Kazandığınız paropuanlar, size gönderdiğimiz Aygaz Dönüşümcü Kulübü kartınıza yüklenecek ve bu puanları tüm Paro işyerlerinde harcayabileceksiniz.

Ayrıca Aygaz'ın kulüp üyelerine dönem dönem çeşitli sürprizleri olacak. Örneğin, bir sabah posta kutunuzda şehrinizde gösterime giren yeni bir sinema filmine davetiye, hafta sonu oynanacak popüler bir futbol maçına bilet ya da Arçelik bayilerinde geçerli %10 indirim kuponu bulabilirsiniz. Zarfın üzerinde Aygaz Dönüşümcü Kulübü logosu varsa bilin ki bu size Aygaz'ın küçük bir hediyesi. Tabii ki bu sürprizler sadece kulüp üyelerine yapılacak.

Aygaz Dönüşümcü Kulübüyle İlgili Tüm Bilgiler İçin Lütfen Tıklayınız...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan OTOHABER veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN