otohaber_logo
Sektörel
Enterprise Türkiye müşterilerine Garanti BBVA dijital kredi desteği
Enterprise Türkiye, elektrikli araçların kiralanmasına yönelik Garanti BBVA yaptığı işbirliği sayesinde mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden kullanılabilen dijital alışveriş kredisini devreye aldı.
Enterprise Türkiye’ye Garanti BBVA dijital kredi desteği

Türkiye’nin en büyük elektrikli araç kiralama filosuna sahip Enterprise Türkiye, elektrikli mobiliteye ulaşımı kolaylaştırmak için Garanti BBVA ile yeni bir iş birliğine imzasını attı. İş birliği çerçevesinde Enterprise Türkiye, elektrikli araçlarının kiralanmasında Garanti BBVA’nın hazırladığı özel bir dijital alışveriş kredisi ile müşterilerine destek olacak.

 

Gelecek elektrikli araçlar üzerine kuruluyor

Garanti BBVA müşterileri veya bankayla ilk kez çalışacak olan yeni müşteriler, www.enterprise.com.tr, Enterprise Türkiye uygulaması üzerinden veya Garanti BBVA mobil ya da Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden başvuru yaparak kredi alabilecekler.

 


1 / 2

Özarslan Tangün Enterprise Türkiye CEO'su

Özarslan Tangün Enterprise Türkiye CEO'su

“Türkiye’de elektrikli araç kiralamasının yaygınlaşması için en fazla gayret gösteren şirketiz. Elektrikli araçlara geçiş sürecinde Türk tüketicisinin bu araçları deneyimlemesi, belirli bir yol kat etmesi oldukça önemli. Geleceğin yüzde 100 elektrikli ve sıfır emisyonlu araçlar üzerine kurulduğunu ifade eden Özarslan Tangün, “Elektrikli araçlar şirketler için sürdürülebilirlik hedefleri ve karbon ayak izini azaltmada önemli bir etkiye sahip. Biz de şirket olarak yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik alanında yaptığımız çalışmaları, filomuzu hızla elektrikli ve hibrit araçlara dönüştürerek destekliyoruz. Elektrikli araçların sağladığı konforu ve sunduğu üst düzey teknolojiyi anlamanın yani deneyimlemenin en kolay yolu ise kiralama yapmak.

Bu noktada, Garanti BBVA ile gerçekleştirdiğimiz bu önemli iş birliğiyle müşterilerimize kiralamada avantaj sağlayacağız. Bireysel müşterilerin ihtiyaçları kadar kullanıma imkân tanıyan modellere, dolayısıyla kiralama ve araç paylaşımına daha fazla yöneleceklerini öngörüyorum. Sürdürebilir ulaşımın temelini oluşturan elektrikli mobilite ulaşım ürünleri arasında yer alan elektrikli araçların ve diğer araçların kiralanmasında satış kanallarımızda Garanti BBVA ile gerçekleştirdiğimiz alışveriş kredisi olanağını hem internet sitemiz hem de ofislerimizde sunuyoruz. Böylece araç kiralama daha ulaşılabilir ve hızlı şekilde gerçekleşerek, sektörde farklı iş birlikleri için de örnek oluşturacak.” 

2 / 2

Koray Öztopçu Garanti BBVA Tüketici Finansmanı Direktörü

Koray Öztopçu Garanti BBVA Tüketici Finansmanı Direktörü

“Şehir hayatının hızlı temposunda kullanım rahatlığı, taşınabilirliği, çevreci olması ve en önemlisi geleneksel ulaşım sistemlerine alternatif oluşturması dolayısıyla son yıllarda giderek daha fazla tercih edilen elektrikli mobilite ürünleri ve araç kiralama hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Elektrikli mobilite ürünlerinin özellikle büyük şehirlerdeki ulaşım için en iyi alternatifler arasında yer alması elektrikli araç kiralamaya olan ilgiyi artırdı. Araç kiralama ile tüketiciler ulaşım ihtiyacını karşılama ve ihtiyaç duyduğu süre kadar aracı kullanma ve kullandığı süre için bedelini ödeme imkânına sahip oluyor.

Biz de elektrikli araç kiralamak isteyen müşterilerimizi düşünerek Enterprise ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle dijital bir alışveriş kredisini müşterilerimizle buluşturmaya başladık. Garanti BBVA olarak, sürdürülebilirliğe verdiğimiz önem doğrultusunda çevreye dost ürünlerimize bir yenisini eklediğimiz için mutluyuz.”

Diğer Haberler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.